فهرست
رویای رونالدو؛ هفت فرزند و هفت توپ طلا
رویای رونالدو؛ هفت فرزند و هفت توپ طلا

رویای رونالدو؛ هفت فرزند و هفت توپ طلا

آی اسپورت – کریستیانو رونالدو که به تازگی برنده جایزه بهترین بازیکن سال فیفا شد و بخت نخست تصاحب جایزه توپ طلا امسال محسوب می شود در مصاحبه با نشریه اکیپ عنوان کرده می خواهد صاحب هفت فرزند و هفت توپ طلا شود. رونالدو ۳۲ ساله که اخیرا برای چهارمین بار پدر شد با نشریه اکیپ فرانسه گفتگوی جالبی انجام داده است:

-من دیگر درباره توپ طلا نگران نیستم. در نزدیکی ۳۳ سالگی هستم و دنیایم تنها فوتبال نیست. چیزهای مهم دیگری هم در زندگی ام وجود دارند. می دانم رای گیری توپ طلا امسال هنوز ادامه دارد اما از بردن این جایزه اطمینان دارم. اگر از من بپرسید آیا می خواهم باز هم برنده این جایزه شوم، مشخصا به شما می گویم بله. می دانم توپ طلای پنجم برای آیندگان ما چه معنایی دارد.

-می خواهم صاحب هفت فرزند و البته هفت توپ طلا شوم. تا زمانی که فوتبال بازی کنم، می خواهم برنده همه جوایز و جام ها شوم. بنابراین رویای من تصاحب توپ طلای پنجم است و سال آینده بار دیگر برای بردن این جایزه تلاش می کنم.

-فصل خوبی تا اینجا داشتم. عالی نبوده اما اوضاع خوب بوده است. خوشحالم و احساس خوبی دارم. در لیگ امتیازاتی از دست دادیم اما در لیگ قهرمانان اوضاع خوب است. تازه در ابتدای فصل هستیم و بازی های زیادی باقی مانده است. باید آرام باشید و تلاش کنید چون مشخص است که بهتر از این ها می توانیم کار کنیم.

-نگران نیستم چون می دانم اوضاع تغییر می کند. بقیه بیشتر از من نگران هستند اما من آرام و خوشبین هستم. دو سال پیش هم شرایط اینگونه بود. سال پیش باز شرایط اینگونه بود و امسال هم دوباره این اوضاع پیش آمده است. با نظرات مردم درباره خودم موافق نیستم. مردم فرق خیلی خوب بازی کردن با خوب بازی کردن بدون گلزنی را نمی دانند.

-به من به عنوان یک ماشین گلزنی نگاه می شود. اگر گلزنی نکنم، هیچ کس به دیگر کارهایم در زمین اهمیت نمی دهد. درباره من براساس آمار گلزنی ام قضاوت می شود. انتقادات را قبول می کنم اما با آن ها موافق نیستم. برای همین حرف هایی که درباره من زده می شود را نمی خوانم و یا به آن ها گوش نمی دهم. البته چاره ای جز قبول انتقادات ندارم چون نمی توانم دنیا را کنترل کنم.

۲    
آی اسپورت
2017-11-17 13:00:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر