فهرست
چینی حکم می گیرد و می رود تا عنایتی بیاید
چینی حکم می گیرد و می رود تا عنایتی بیاید

چینی حکم می گیرد و می رود تا عنایتی بیاید

آی اسپورت- علیرضا منصوریان تصمیم گرفته در ترکیب اعضای کادر فنی اش برای لیگ هفدهم تغییری ایجاد کند. این درحالیست که سرمربی استقلال در ابتدای این فصل، جلوی همه توصیه ها مبنی بر تغییر دستیارانش ایستادگی کرد.

منصوریان می خواهد اعضای کادر فنی اش کامل باشند و به همین دلیل احتمالا رضا عنایتی در لیگ بعدی روی نیمکت استقلال می نشیند. حمید بابازاده، محمد خرمگاه و علیرضا منصوریان در زمان بازی دروازه بان، مدافع و هافبک بودند و سرمربی آبی ها می خواهد با اضافه کردن یک مهاجم، کادرش را کامل کند و برای این کار چه کسی بهتر از رضا عنایتی. منصوریان برای فصل بعد قصد دارد تمرینات تیمش را کاملا تفکیک کرده و بازیکنان هر خط را به مربی مخصوصش در ابتدای هر جلسه تمرین بسپارد.

عنایتی در کادر فنی آبی ها جانشین علی چینی می شود. منصوریان اما چینی را به طور کامل از استقلال خارج نمی کند. این دو سالهاست رفیق گرمابه و گلستان هستند و منصوریان به هیچ وجه قصد ندارد چینی را کاملا از دست بدهد.

علی چینی با ترک کادر فنی استقلال به عنوان مدیر آکادمی این باشگاه انتخاب شده و جای صادق ورمزیار را خواهد گرفت که هنوز حکمی برایش صادر نشده است.

۱۳ ۴  
آی اسپورت
2017-05-16 20:17:00
نظر دهید
۴ نظر
امید از تفت
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۱:۵۵
به به. چه زود دارند جواب خوش خدمتی عنایتی در دفاع آخر و اخراج نیم ساعته را میدند. آفرین آفرین
۳
آها
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۵:۳۴
پس بگو چرا عنایتی دفاع آخر شد و....
۳
محسن
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۳:۰۱
این همه آدم درس خونده و اینکاره اون وقت عنایتی!!
بعد میگن رابطه بازی نداریم
۲
ساسان 4 & 6
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۸:۳۷
چه پستی به حنیف میدن؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر