فهرست

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱

دو بازيكن پرسپوليس آزاد بودند مثل من و شما به هر كسي راي بدهند، اما چرا بايد اينطور آنها را به فحش و ناسزا بگيريم براي اينكه فقط عين ما فكر نكردند، يعني آنطوري كه ما دوست داريم موضع گيري سياسي نكردند، پس به خاطر همين مستحقند كه برايشان تيتر بزنيم «متاسفم» تا بيشتر در معرض فحش قرار بگيرند. آنها به هر دليلي كه براي خودشان محترم است ترجيح دادند - به ظاهر و نه به يقيين - رايشان چيز ديگري باشد، اما رفتاري كه با آن ها شد دقيقن شبيه به رفتاري است كه گروه هاي تند رو درقبال مخالفانشان انجام مي دهند با همان شدت، منتها با راه و روشي متفاوت . اينجا فقط خشونت يدي تبديل شده به خشونت لساني همين. پي نوشت / 1. من هميشه از منتقدهاي سرسخت مهدي طارمي بودم و تندترين يادداشت هايم را براي او نوشتم. طارمي هيچ وقت بازيكن محبوب من نبوده / 2. راي من از سال 76 تا همين امسال كاملا مشخصه پس قضاوت پيشكي نكنيد.
آی اسپورت
2017-05-21 09:11:46
نظر دهید

۲۳ نظر
محمد
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۹:۲۴
آقای سعیدی ، مشکل نه تو رای اونا بلکه در شیوه بیان آن است. مثل هر ورزشکار و هنرمند دیگر اونا هم می تونستن نظرشون رو بگن ولی اینکه خودت رو سرمایه ملی خطاب کنی و یا از حرفی که زدی جا بزنی اصلا جالب نیست. می تونستن بگن من از فلانی حمایت می کنم نه اینکه از بالا و طلبکارانه بقیه رو ببینی و منت سر بقیه بزارن.
یاشار تبریزلی
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۹:۲۶
اگه هدفت اینه تظاهر کنی روشنفکری که هیچ ولی اگر واقعا این عقیدته جواب منطقی اینه:
کسی به رای اونها انتقاد نکرده
انتقاد به دو رویی و نون به نرخ روز خوریه
بازیکنایی که مدل مو!!!و طرز پوشش لباسشون طبق قوانین و عرف رسمی و دولتی(آقای روشنفکر توجه کن گفتم طبق قوانین و عرف رسمی!!!!نگفتم عقیده شخصی من!) منشوری غربگرا و غیر اخلاقی محسوب میشه!!!!
یک باره در روز انتخابات کنار فرزند یک مداح صد در صد جناحی سیاسی با لباس و ظاهر هیاتی!!!مذهبی!!!!(یعنی در تضاد آشکار با آنچه حد اقل در این دو سال و حتی یک روز مانده به انتحابات از این دو نفر دیدیم) ظاهر میشند و عکس میندازند!!!!
حالا فهمید انتقاد علی کریمی مردمی به چه چیز هست؟
همین منافق دو رو طارمی قبلا ادعا کرد ماشین اهدایی به خودش را به مجتبی محرمی میبخشه بعد ها معلوم شد این ماشین توسط حسین هدایتی از طارمی خریده شده بوده و این فرد تنها برای ریا و خود نمایی اون گونه وانمود کرد
آقای روشنفکر
برای تظاهر به متفاوت بودن لطفا ریا دو رویی و نون به نرخ روز خوری را تقویت نکن
ممنون
اجرت با تتلو!
صبا
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۲:۱۳
دمت گرم یاشار
خیلی قشنگ جواب دادی
No One
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۲:۵۷
« منشوری غربگرا و غیر اخلاقی محسوب میشه»
مگه چی پوشیده بودن که اینجوری میگی؟!!
تو این مملکت با چه آدمای خطرناک و خشک مغزی داریم زندگی میکنیم
انوقت میگی چرا از ترس رئیسی رفتی به روحانی رای دادی!
۵
یاشار تبریزلی
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۲۲
No One
داداش تو اصلا حرفای منو فهمیدی؟
خوبه تو پرانتز توضیح دادم این عقیده من نیست این الفاظ دقیقا توسط گروه های تلگرامی و نشریه یک طیف خاص در مورد مدل موی مسلمان بکار رفته بود
لطفا قبل از قضاوت کردن یک کامنت زحمت بکشید کامل اونو بخونید
اجرتون با تتلو!
No One
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۳۳
یاشار تبریزلی@
شما اسمی از گروههای تلگرامی نیآوردی
گفتی طبق «عرف جامعه» لباس اینا منشوری غربگرا و غیر اخلاقی محسوب میشه
در هر صورت نظر هر کسیکه اینجوری باشه قطعاً خشک مغز هست
اگه شما عقیده ات این نیست که آفرین بر شما و من ازتون عذرخواهی میکنم
۲
حسن
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۰:۱۶
واقعا من نمیدونم چرا فقط به این دوتا گیر دادن و حرفای علی کریمی رو هم الکی ربط دادن به این دوتا . این دو تا هر مشکلی داشته باشن تو ایم مورد ایرادی بهشون وارد نیست چون رای دادن و به کسی هم توهین نکردن. به جای اینا به یکی مثل پروین گیر بدن که هی رنگ عوض میکنه.البته از سایتی که سردبیرش امیر پور هست بیش از این انتظاری نیست
۹
pooyan
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۰:۱۸
مشکل تو و امثال تو اینه که اصل قضیه رو نگرفتی و جالبتر اینکه 16 خط هم در مورد چیزی نوشتی که از اصل غلطه
پس یبار دیگه واست واضح توضیح میدم:
وقتی از طرف الف حمایت میکنی بعد با طرف ب عکس میگیری یعنی " متاسفم "
وقتی هم از توبره میخوری هم از آخور یعنی " متاسفم "
حالا فرقی نمیکنه الف کیه ب کیه
رنگ عوض کردنه که باعث میشه ادم بگه " متاسفم "
در ضمن وقتی مطلبی میخونی که نمیفهمیش بهتره نظر ندی چون اگه نظر بدی اونوقت مجبور میشه ادم به تو هم بگه " متاسفم "
نويسنده متن
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۴۴
شما يكبار ديگه با اين ادبيات كامنت بذاري، مثل خودت جواب ميدم بهت ، مدت هاست دارم تحملت ميكنم
۲
صبا
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۱۷
خطاب به نویسنده متن!!!
اگه این کامنتی که به پویان دادی واقعا مال خودته
معلومه چقدر به شعارایی که میدی میتونی عمل کنی
پویان کوچکترین توهینی نکرده جز مخالفت و اعتراض به تو
بعد تو میای خودت اعتراض میکنی چرا دیگران به نون به نرخ روز خوری و ریاکاری اون دوبازیکن اعتراض میکنند؟؟؟!!!
بابا مگه مجبورید تظاهر به چیزی بکنید که نیستید
۹
برزو
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۲۳
منم از کامنت "نویسنده متن" جا خوردم
تو که خودت تحمل شنیدن یک نظر مخالف را نداری
چطور داری انتقاد میکنی و افه میزاری که باید به رای و نظر مخالفین هم احترام گزاشت و هر کس آزاده رای و نظر خودشو داشته باشه؟؟؟؟؟؟
تازه همه دارند میگن از دودوزه بازی این دو بازیکن شاکی هستند نه رای و نظرشون
ح.ق
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۴۳
((مثل خودت جواب می دم))؟!
شرم آوره که یه نویسنده که ادعای آزادیش می شه، همچین ادبیاتی به کار ببره. شما به یکی نیاز داری که ((مثل خودت)) زیر نوشته ات کامنت بذاره، نه مثل این بنده خدا که سعی کرده تو رو متوجه کنه مشکل اصلی ((دو رویی)) هست که این 2تا بازیکن به وضوح دارن در کلام و عمل از خودشون نشون بدن
از زمان سایت گل مطالب این تیم رو دارم دنبال می کنم، این اولین باره که با همچین ادبیات بی ادبانه ای مواجه شدم...البته امیدوارم که آخرین بار هم باشه
۹
برزو
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۱:۰۵
شيرينيش رو هم بهت ميدم راضيت ميكنم.
۲
میلاد
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۱:۱۸
برو بابا
۲
P71
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۱:۳۰
هرکسی حق داره هرگرایش سیاسی داشته باشه و قرار نیس همیشه همرنگ جماعت بود!
۵
لقمون
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۲:۰۳
توئیت نجورسن قارداش؟
۲
حميد
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۳:۰۲
شما اصن تو باغ نيستي
۱
آرمین خورشیدی
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۳:۵۶
این دونفر از گروهی حمایت میکنن که مستقیم و غیرمستقیم رو زندگی و آینده ما تاثیر منفی میذارن. کسی حق نداریم متاسف باشه؟ حداقل اجازه بدین برای خودمون متاسف باشیم. برای تشویق هایی که کردیم.
۷ ۲
حمید
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۵۶
نه! حق نداری متاسف باشی. نه برای اونا و نه برای خودت. البته وقتی می گم حق نداری منظورم اینه که منطقی نیست. اساسا وجود تفاوت یکی از مهمترین مولفه های پیشرفت در ابعاد مختلف اجتماعی، فرهنگی اقتصادی و غیره ست. این ایده مسخره ایدوئولوژی واحد و جامعه یکپارچه اساسا بر خلاف قوانین طبیعته و هر کی هم بخواد اجراش کنه درک درستی از کارکرد جوامع بشری نداره حالا می خواهد طرف نادرشاه باشه یا چنگیز خان باشه یا هیتلر باشه یا حتی دیگران!! جواب نمیده چون بیولوژی و بویژه طرز کاکرد مغز انسان جوریه که وجود اختلاف نظر رو اجتناب ناپذیر می کنه. بخشی از این واقعیت ریشه در تفاوت ژنتیکی و بخشی ریشه در تفاوت های محیطی داره. که البته خیلی خیلی هم چیز خوبیه. بنابراین همه مون باید خوشحال باشیم که دیگران مثل ما فکر نمی کنند.
اما این بحث دوستانی مثل یاشار هزار چهره و پویان هم درسته به نظرم. در واقع انتقاد به طارمی و مسلمان وارده به خاطر دورویی شون ولی نه به خاطر این چیزایی که شما می گین. همون طور که ائتلاف ریسی با تتلو قابل انتقاده.
۱
جاهد
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۳۷
منم با بخش اول حرف حمید موافقم اما با بخش دوم نه.اساسا اینکه به این حرکت اونا بگیم دورویی کمی بی انصافیه شاید نون به نرخ روز خوردن منطقی تر باشه.اگرچه فرقی نمیکنه و در هر صورت حرکت پسندیده ای نیست باید بپذریم که بخشی از جامعه نیز دقیقا به همین صورت هستند یعنی نون به نرخ روز خور!اما مسئله اصلی اینجاست که هر چقدر هم کارشون ناپسند باشه و حتی اونا رو دورو هم بدونیم باز هم این حقو نداریم بهشون توهین کنیم.
۱
کوروش
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۷:۰۰
منم نظر شما رو دارم اینکه فکر کنی هر کسی مخالف نظرشما رو داشت بایکوت کنی حبسش کنی ممنوع التصویرش کنی یا بهش توهین کنی دقیقا عین دیکتاتوریه.بذاریم هرکسی رای ونظر خودشو داشته باشه هی نگیم اینجا ایرانه با بقیه جاهای دنیا فرق داره گروه دیگه قدرت داره گروه دیگه رسانه داره پس نباید بهش اجازه داد طرفدارش نظر بده اتفاقا اون به قول دوستان انحصارطلب هم با بهانه اینکه به قول خودشون استکبارجهانی قدرت ورسانه رو دراختیار داره پس نباید به دگراندیشان فرصت بیان دیدگاهش رو از رسانه خودی بدیم باعث تک بعدی شدن دیدگاههای رسانه ملی وبی اعتبار شدن این تریبون به اصطلاح رسانه ملی دردیدگاه اغلب مردم شدن.سعی کنیم این روحیه دیکتاتوری درون خودمون رو از بین ببریم به دیدگاه دیگران احترام بذاریم حرف مخالفین رو گوش کنیم اگر درجایی حرف درستی زدند با آغوش باز پذیرا باشیم به تخصص وتعهد بها بدیم نه فقط به همفکر وهم رای بودن.این کار میتونه جامعه رو به سوی دموکراسی واقعی پیش ببره وباعث شکوفایی استعدادها وپیشرفت ایران عزیزمون بشه.
۲
taj
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۴۶
تو لنگی مغرض ارزش قضاوت نداری!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر