فهرست

آغاز برنامه های ویژه جام‌جهانی در صداوسیما؛ شبکه ورزش با برازوکا استارت زد

آی‌اسپورت‌ ـ شبکه ورزش اولین شبکه های اقماری  صداوسیما است که تولید برنامه مربوط به جام‌جهانی را آغاز کرده است. امشب بینندگان شبکه ورزش با برنامه ای مواجه شدند با عنوان برازوکا. در این برنامه مجری برنامه به همراه 4 خبرنگار اقدام بازخوانی اخبار جام‌جهانی می‌ کنند. امشب 4 روزنامه نگار جوان و فعال در حوزه فوتبال میهمان این برنامه بودند و اخبار را برای بینندگان برنامه مرور کردند.
این برنامه به جز مرور خبرها، اقدام به پخش گزارش ها، عکس ها و ویدئوهای مربوط به جام‌جهانی می‌ کنند و فرمت آن خیلی شبیه به برنامه اتاق خبر من و توست. جایی که یک مجری محوری با 4 خبرنگار درباره آخرین خبرها صحبت می‌ کنند. البته باز هم باید به دکور برنامه و مانیتورهای بزرگ و نه چندان خوش قیافه اشاره کرد که خب، چندان تماشایی نیستند اما برای علاقمندان به فوتبال این یک فرصت جدید است.
علاقمندان به فوتبال البته چندان سختگیر نیستند و به نظر می‌ رسد این برنامه مخاطب خود را پیدا کند، جالب است بدانید عادل فردوسی پور با تیم جوانش مشغول برنامه ریزی برای رقابت های جام‌جهانی است و به زودی برنامه اش را روی آنتن خواهد فرستاد، برنامه ای که بی شک نبض فوتبال ایران را در دست خواهد گرفت.

     
آی اسپورت
2014-05-10 21:53:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر