فهرست
لوئیس انریکه : هر اتفاقی که در زندگی خصوصی من می افتد به خودم ارتباط دارد /  هر کسی هر طور دوست دارد در مورد ملاقات من با سوبی سارتا فکر کند
لوئیس انریکه : هر اتفاقی که در زندگی خصوصی من می افتد به خودم ارتباط دارد / هر کسی هر طور دوست دارد در مورد ملاقات من با سوبی سارتا فکر کند

لوئیس انریکه : هر اتفاقی که در زندگی خصوصی من می افتد به خودم ارتباط دارد / هر کسی هر طور دوست دارد در مورد ملاقات من با سوبی سارتا فکر کند

آی اسپورت - این روزها نام لوئیس انریکه مارتینز بیشتر از همیشه به گوش می رسد. از او به عنوان جانشین احتمالی تاتا مارتینو یاد می شود . سرمربی حال حاضر سلتا فردا بازی حساسی مقابل رئال مادرید در پیش دارد. ملاقات چند روز پیش سران بارسا با وی در ویلای شخصیش بازتاب گسترده ای در محافل رسانه ای اسپانیا و جهان داشت. انریکه در این رابطه می گوید :

" خیلی دوست ندارم که در مورد بحث های مربوط به مربیگری در بارسا صحبت کنم. فردا بازی حساسی با رئال در پیش داریم که می تواند در سرنوشت لالیگا تاثیر گذار باشد.

آنچه که در زندگی شخصی من اتفاق می افتد به خودم ارتباط دارد نه هیچکس دیگر. این اتفاق در روز آزاد من ، روزی که از باشگاه مرخصی گرفته بودم رخ داد .

رسم است که در رختکن هر اتفاقی می افتد همانجا هم تمام شود. این اتفاق نیز مشابه همین مساله است. می توانم درک کنم که هر کسی تصور خاص خودش را در مورد این ملاقات خواهد داشت .

در خانه خودم و در بین خانواده و دوستانم هر کاری دوست داشته باشم انجام می دهم. قرار نیست هر چیزی که در زندگی خصوصی شما اتفاق می افتد را با دیگران به اشتراک بگذاری و توضیح بدهی. در این مورد بیشتر از این صحبت نمی کنم "     
آی اسپورت
2014-05-10 23:20:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر