فهرست
اینترمیلان 4 - 1 لاتزیو : خداحافظی باشکوه ال کاپیتانو
اینترمیلان 4 - 1 لاتزیو : خداحافظی باشکوه ال کاپیتانو

اینترمیلان 4 - 1 لاتزیو : خداحافظی باشکوه ال کاپیتانو

آی اسپورت - تیم اینترمیلان موفق شد، در دیداری حساس که با خداحافظی کاپیتان اسطوره ای اش، خاویر زانتی همراه بود، با نتیجه ی 1-4 از سد لاتزیو بگذرد.

در ابتدای این مسابقه مراسم کوتاهی برای قدردانی از 21 سال حضور خاویر زانتی در باشگاه اینترمیلان برگزار شد و هواداران با بنر های "ال کاپیتانو" ارادت خودشان به مدافع آرژانتینی تیم را نشان دادند.

بازی با یک شوک برای اینتر آغاز شد؛ غفلت آن ها روی یک ضربه ی کرنر باعث شد، تیم میهمان در دقیقه ی 2 پیش بیفتد. 5 دقیقه ی بعد این پالاسیو بود که روی پاس عالی کواچیچ توانست دروازه ی حریف را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند.

دقیقه ی 34 ایکاردی بازهم روی پاس عالی کواچیچ توانست تیمش را پیش بیندازد و درست سه دقیقه ی بعد پالاسیو اختلاف رابه عدد دو رساند. کواچیچ که در این مسابقه عالی بازی کرده بود بازهم روی این گل پالاسیو نقش مستقیم داشت.

در نیمه ی دوم لاتزیو قصد داشت هرطور شده بازی را به تساوی بکشاند اما این اینتر بود که باز هم روی درخشش کواچیچ و شوت هرنانس به گل رسید و امیدهای لاتزیو را نقش بر آب کرد. با این نتیجه اینتر یک گام دیگر به رقابت های اروپایی نزدیک شد و در صورت برد در بازی هفته ی  آینده می تواند به رقابت های لیگ اروپا راه یابد.

 4 - 1 

ترکیب دو تیم

 اینتر(2-5-3)

هاندانوویچ، رانوچیا، ساموئل، رولاندو، جاناتان، هرنانس، کژمانوویچ، کواچویچ، نگاتومو، ایکاردی، پالاسیو

 لاتزیو (1-2-4-3)

بریشا، بیاوا، کانا، دیاس، گونزالس، اونازی، بیگلیا، پریرینیا، کیتا، اندرسون، کلوزه

 گزارش زنده

مراسم بزرگداشت زانتی در سن سیرو در حال برگزاری است. فریادهای "ال کاپیتانو" در جای جای ورزشگاه شنیده می شود؛ لحظاتی به یاد ماندنی برای بازیکنی که از 19 سالگی تا 40 سالگی برای این تیم به میدان رفته و 16 جایزه ی بزرگ را در 856 مسابقه برای تیمش به ارمغان آورده است.

Goal دقیقه 2 – گل زودهنگام برای لاتزیو!! اینتر روی یک ضربه ی کرنر بازی را از دست می دهد؛ پریرینیا توپ را به شکلی خطرناک پشت دفاع اینتر به بیگلیا می رساند و او توپ را با سر به سمت بیاوا می فرستد. او هم با یک ضربه ی ساده میهمان را پیش می اندازد.

Goal دقیقه 7 – پالاسیو بازی را به تساوی می کشاند!! کواچیچ با یک پاس عالی دفاع سه نفره ی لاتزیو را می شکند و پالاسیو توپ را دور از دستان بریشا وارد دروازه ی لاتزیو می کند.

  دقیقه 16 – پالاسیو!! پاس عالی کواچیچ پالاسیو را صاحب توپ می کند، اما اینبار بریشا هوشمندانه جلوی شوت پای راست این بازیکن آرژانتینی را می گیرد.

Yellow card دقیقه 30 – کارت زرد برای پالاسیو. او در این بازی همه کار کرده و حالا از داور مسابقه کارت زرد می گیرد.

 Goal دقیقه 34 – یک گل عالی از ایکاردی! کواچیچ باز هم در نقش سازنده ی گل ظاهر می شود و با پاسی عالی دفاع لاتزیو را می شکافد. ایکاردی هم با یک شوت عالی دروازه ی لاتزیو را باز می کند.

 Goal دقیقه 37 – پاسیوووووووووووو!!! گل برای اینتر!!! نگاموتو حرکت را از سمت چپ آغاز می کند؛ توپ به پالاسیو می رسد و او دوباره نشان می دهد که کارش را خوب بلد است.

  دقیقه 44 – شوت پریرینیا می توانست دروازه ی لاتزیو را باز کند اما این هاندانوویچ است که دروازه ی اینتر را حفظ می کند.

 Casemiro (in) - Ronaldo (out) (Real Madrid). دقیقه 45 - لدسما به جای گونزالس وارد زمین می شود.

Yellow card دقیقه 46 - کارت زرد برای اونازی

 Casemiro (in) - Ronaldo (out) (Real Madrid). دقیقه 52 - کاپیتان خاویر زانتی به جای جاناتان وارد زمین می شود.

 Casemiro (in) - Ronaldo (out) (Real Madrid). دقیقه 64 – میلیتو به جای پالاسیو وارد زمین می شود.

  دقیقه 67 – دفع عالی از هاندانوویچ! اشتباه نگاموتو باعث ضد حمله ای برای بازیکنان لاتزیو می شود؛ توپ به رانوچیا می رسد و او با شوتی عالی دروازه بان اسلونیایی تیم اینتر را به واکنش وا می دارد.

 Casemiro (in) - Ronaldo (out) (Real Madrid). دقیقه 68 – کاندروا به جای اونازی وارد زمین می شود.

 Casemiro (in) - Ronaldo (out) (Real Madrid). دقیقه 74 – تایدر به جای کژمانوویچ وارد زمین می شود.

 Goal دقیقه 79 – گل چهارم برای اینتر!! هرنانس روی یک حمله ی عالی به گلی می رسد که باز هم کواچیچ ساخته و پرداخته کردنش را بر عهده داشته است. جشن خداحافظی زانتی با شکوه هرچه تمام تر برگزار خواهد شد.

 Casemiro (in) - Ronaldo (out) (Real Madrid). دقیقه 82 – مینالا به جای اندرسون وارد بازی می شود.

  دقیقه 84 – نگاموتوووووو و توپی که توسط دروازه بان لاتزیو سیو می شود. نگاموتو قدر پاس هرنانس را ندانست.

  دقیقه 2+90 - کلوزه!! او توپ ارسالی مینالا را با یک ضربه ی سر به بیرون می فرستد تا یکی از معدود موقعیت هایش در این بازی را از دست بدهد.

     
آی اسپورت
2014-05-11 01:30:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر