فهرست
راجرز: لیورپول هنوز برای قهرمانی شانس دارد
راجرز: لیورپول هنوز برای قهرمانی شانس دارد

راجرز: لیورپول هنوز برای قهرمانی شانس دارد

آی اسپورت - برندن راجرز، سرمربی تیم لیورپول، می گوید تیمش هنوز شانس قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر را دارد.

با تساوی هفته ی پیش شاگردان راجرز برابر کریستال پالاس در دقایق پایانی، آن ها با دو امتیاز کمتر از سیتی در رده ی دوم رقابت های لیگ برتر قرار گرفتند و تنها در صورت باخت شاگردان پیگرینی می توانند به قهرمانی امیدوار باشند.

راجرز در مورد شانس تیمش برای قهرمانی در این رقابت ها می گوید:"در 24 سال گذشته قرارگرفتن در چنین جایگاهی برای لیورپول بی سابقه بوده است. ما هنوز برای قهرمانی شانس داریم و بدون شک این فصل هنوز به پایان نرسیده است.

بازی برابر پالاس بدون شک، بدترین بازی عمر من بوده است و شما می توانید، این را از چهره ی بازیکنان من پس از این مسابقه درک کنید.

اما ما از آن مسابقه درس های بزرگی گرفتیم. جوانان تیم من دوباره در چنین موقعیت هایی قرار خواهند گرفت و تجربه ی کنار آمدن با چنین شرایطی را خواهند داشت. اگر وستهم برابر تاتنهام به میدان رفته و 0-3 پیروز شده است، بدون شک آن ها می توانند چنین نتیجه ای را برابر سیتی تکرار کنند، به ویژه که بازیکن آماده ای مانند اندی کرول را در خط حمله دارند."

وی افزود: "در صورت باخت وستهم نیز ما از اشتباهاتمان درس خواهیم گرفت و در فصل بعد با قدرت بیشتری در رقابت های لیگ حاضر خواهیم شد."


     
آی اسپورت
2014-05-11 00:02:55
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر