فهرست
پیش بازی ساوتهمپتون- منچستریونایتد؛ آخرین شانس شیاطین
پیش بازی ساوتهمپتون- منچستریونایتد؛ آخرین شانس شیاطین

پیش بازی ساوتهمپتون- منچستریونایتد؛ آخرین شانس شیاطین

آی اسپورت- ساوتهمپتون و منچستریونایتد در حالی به مصاف یکدیگر می‌روند که تنها دو رتبه با یکدیگر فاصله دراند.

ساوتهمپتون فصل را فوق‌العاده شروع کرد  و سپس دچار افت شدیدی شد و 6 بازی پشت سر هم، موفق به پیروزی نشد تا اینکه دوباره به روز‌های خوب بازگشتند و حالا در رده ی هشتم قرار دارند.

آنها با بهترین رکورد تاریخ خود که قرار گرفتن در رده هشتم بود، تکرار کردند و این بدین معناست که بازیکنانی نظیر آدام لالانا، لوک شاو و ریکی لمبرت، در موقعیت خوبی برای حضور در جام جهانی هستند.

بازی‌های خوب این 3، باعث شده که مشتریان زیادی جذب کنند و مخصوصا لوک شاو، که بین هواداران بسیار محبوب است، از یونایتد، چلسی، سیتی و تاتنهام پیشنهادات خوبی دارد.

همچنین پوچتینو یکی از گزینه‌های نیمکت تاتنهام است و هواداران سینت‌ها، امیدوارند او در تیمشان بماند.

این چهارمین حضور گیگز روی نیمکت یونایتد پس از اخراج مویس است و او در 3 بازی قبلی‌اش، دو پیروزی و یک شکست کسب کرده است.

الدین یاکوپویچ، دروازه بان ساوتهمپتون، در دور رفت یک ضربه ی ایستگاهی بسیار زیبا از گیگز را از دهانه ی دروازه خارج کرد و حالا گیگز اگر می‌خواهد رکورد گلزنی در هر 23 فصل حضورش را به جا بگذارد، باید امروز این دروازه بان را شکست دهد.

همچنین امروز آخرین بازی نمانیا ویدیچ در لباس یونایتد است و او در پایان فصل به اینتر خواهد پیوست. همچنین پاتریس اورا و ریو فردیناند نیز با اتمام قراردادشان، احتمال خروجشان وجود دارد.

به گزارش بسیاری از منابع معتبر، به زودی فن خال به عنوان سرمربی یونایتد معرفی خواهد شد و گیگز این فرصت را دارد که تا پیش از روی کار آمدن او، تیم را به لیگ اروپا برساند.

در دیدار گذشته، گیگزی با بازی دادن به بازیکنان جوان، مورد تعریف و تمجید قرار گرفت. جیمز ویلسون و تام لارنس، هر دو اولین بازی خود برای یونایتد را انجام می‌دادند که ویلسون 18 ساله موفق شد 2 گل برای یونایتد به ثمر برساند.

وین رونی و فیل جونز هر دو از مصدومین یونایتد سهتند که حضورشان در جام جهانی نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

مایا یاشیدا و جی رودریگز برای ساوتهمپتون مصدوم هستند ولی گاستون رامیرس می‌تواند پس از مدت‌ها، به میادین باز گردد.

     
آی اسپورت
2014-05-11 09:42:47
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر