فهرست
پیش بازی رم – یوونتوس؛ غرور و تعصب
پیش بازی رم – یوونتوس؛ غرور و تعصب

پیش بازی رم – یوونتوس؛ غرور و تعصب

آی اسپورت- رم با هدایت رودی گارسیا موفق نشد مانع کسب سومین اسکودتوی پیاپی یووه شود و حالا آنها  تلاش می‌کنند که مانع رکوردشکنی یووه شوند.

پس از شکست 4-1 رم به کاتانیا، یووه پیش از انجام دیدارش مقابل آتالانتا، خود را قهرمان سری آ می‌دید و حالا در حالی به مصاف رم می‌رود که هواداران این تیم، آماده ی برگزاری جشن قهرمانی هستند.

پیروزی یووه مقابل رم، می‌تواند رکورد بیشترین امتیاز لیگ را که متعلق به اینتر در فصل 07-2006 بود، جا به جا کند.

با وجود اینکه رم نتوانست در رقابت با یووه برای قهرمانی موفق شود، ولی این تیم در مجموع خوب کار کرد و علاوه بر کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان، 13 امتیاز با تیم سوم یعنی ناپولی، اختلاف دارد.

یووه دیدار رفت را با گل‌های بونوچی، ویدال و ووچینیچ ، با نتیجه ی 3-0 پیروز از میدان خارج شد ولی رم هم در یک چهارم کوپا ایتالیا موفق شد یووه را شکست دهد و آنها را از کسب این جام منع کند.

جنگ دو تیم از اوایل فصل شروع شد و تا اواخر نیز ادامه داشته و هیچ کدام از دو تیم، این موضوع را رد نمی‌کنند.

گارسیا در طول فصل، از تیم‌های دیگر انتقاد می‌کرد که خود را مقابل یوونتوس از پیش بازنده می‌دانند و کونته نیز در پاسخ به این صحبت‌ها گفت که همه از یووه انتظار برتری نسبت به رم داشته‌اند.

با وجود اینکه رم موفق نشد مانع قهرمانی یووه شود، ولی گارسیا از اولین فصلش در رم بسیار راضی است.

او گفت: "یووه به قهرمانی در ایتالیا خو گرفته است. این فصل تجربیات زیادی کسب کردیم ولی باید فصل را به بهترین شکل به پایان برسانیم. نه تنها هواداران فصل آینده انتظار بیشتری دارند، بلکه خود من هم انتظار دارم نتایج بهتری کسب کنیم.

البته اضافه کنم که بازی روز یکشنبه، تشریفاتی خواهد بود و رم به نتایج این فصل افتخار می‌کند."

     
آی اسپورت
2014-05-11 09:51:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر