فهرست
پیش بازی نوریچ سیتی- آرسنال؛ سرنوشت قناری در دست توپچی ها
پیش بازی نوریچ سیتی- آرسنال؛ سرنوشت قناری در دست توپچی ها

پیش بازی نوریچ سیتی- آرسنال؛ سرنوشت قناری در دست توپچی ها

آی اسپورت- نوریچ سیتی در حالی میزبان آرسنال است که شرایط بازی، نسبت به بازی دور رفت لیگ، کاملا متفاوت شده است.

در دور رفت لیگ، آرسنال میزبان نوریچ بود و آنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به سیتی در صدر جدول بودند و امید داشتند که پس از  10 سال، بار دیگر قهرمان لیگ شوند.

ولی نمایش‌های ضعیف آنها از اوایل زمستان، که در 11 بازی تنها موفق به کسب 3 پیروزی شدند باعث شد تا بار دیگر به رتبه ی چهارم سقوط کنند و برای کسب سهیمه ی لیگ قهرمانان بجنگند.

با این حال، چهار پیروزی متوالی و در کنار آن، شکست‌های اخیر اورتون، باعث شد تا توپچی‌ها، خیالشان از کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان راحت شود.

آرسنال با انگیزه ی آمادگی برای فینال جام حذفی مقابل هال سیتی، به کرو رود خواهد رفت. آنها 9 سال است که جامی کسب نکرده‌اند و این فینال برای آنها بسیار حیاتی است.

نیم فصل دوم قناری ها بسیار ضعیف پیگیری شد. آنها در 19 بازی، هنوز در رتبه ی چهاردهم جدول هستند و تنها 3 امتیاز با منطقه ی سقوط فاصله دارند.

رفتن کریس هاوتون و آمدن آدامز هم نتوانست تغییری در این روند و نتایج ایجاد کند و آنها تنها موفق به کسب 3 پیروزی در این دیدار‌ها شدند.

در 4 بازی اخیر، تنها 1 امتیاز کسب کردند که آن هم تساوی مقابل چلسی بود.

نوریچ در این دیدار، جوزف یوبو و آنتونی پیلکینگتون را در اختیار نخواهد داشت و آرسنال به تایید ونگر، چمبرلین را همچنان در اختیار نخواهد داشت.

سرمربی آرسنال اعلام کرد که آرون رمسی، جک ویلشر و گیبس به ترکیب بازخواهند گشت و برای بازی فینال آماده خواهند بود.

     
آی اسپورت
2014-05-11 10:00:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر