فهرست
شایعه عجیب؛ مسی مسئول فنی آرژانتین
شایعه عجیب؛ مسی مسئول فنی آرژانتین
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

شایعه عجیب؛ مسی مسئول فنی آرژانتین

آی‌اسپورت- اخبار حاکی از آن است که دیگر خورخه سامپائولی نقشی روی نیمکت آلبی‌سلسته در جام جهانی نخواهد داشت. شرایط اردوی تیم ملی آرژانتین هرگز مساعد نیست و به نظر می‌رسد رابطه بازیکنان با خورخه سامپائولی به حدی خراب شده که این سرمربی دیگر کارایی لازم را روی نیمکت ندارد و در دیدارهای آتی مسئولیت فنی آلبی‌سلسته بر دوش او نخواهد بود.

ریکاردو گیوستی، ستاره سابق تیم ملی آرژانتین امروز در مصاحبه‌ای مدعی شد که بعد از صحبت با خورخه بورچگوگا یکی از مدیران رده بالای فدراسیون دریافته که در دیدار برابر نیجریه مسئول فنی تیم سامپائولی نخواهد بود. گیوستی گفت: «این بازیکنان تیم ملی آرژانتین هستند که در جریان دیدار برابر نیجریه تصمیم‌گیرنده خواهند بود و سامپائولی اگر دلش خواست می تواند روی نیمکت بنشیند و اگرنه مشکلی نیست. قرار است بازیکنان تیم ملی آرژانتین به سرکردگی لیونل مسی و ماسکرانو مسئولیت فنی را بر عهده داشته باشند و ترکیب ابتدایی و تعویض‌ها بر اساس نطرات آنها انجام خواهد شد.»

پیش از این نیز اخباری در مورد اهمیت نظر لیونل مسی در هدایت آلبی سلسته شنیده شده بود و انگار حالا این روند رسمی‌تر طی خواهد شد.

 

ورزش سه

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-06-24 23:26:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محمد
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۳۲
چرت ترین شایعه تاریخ
۴
رضا
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۷
اگه واقعیت داشته باشه باید سردر فدراسیون فوتبال آرژانتین رو با ...... تزئین کرد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر