فهرست

پایگاه اینترنتی "کالچیو" / کی‌روش تنها فرد امیدوار فوتبال ایران

پایگاه اینترنتی "کالچیوی " ایتالیا مدعی شد کارلوس کی‌روش پرتغالی تنها فرد امیدوار فوتبال ایران است.

جام جهانی 2014 برزیل 32 روز دیگر آغاز می‌شود و تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها در هشت گروه چهار تیمی برابر هم به میدان می‌روند.

پایگاه اینترنتی "کالچیوی " ایتالیا مدعی شد تنها فرد امیدوار در تیم ملی ایران برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل کارلوس کی‌روش پرتغالی است.

این پایگاه اینترنتی در گزارشی به بررسی تیم ملی فوتبال ایران پرداخته است که در زیر می‌خوانیم:

روزهای حساسی در انتظار فوتبال ایران قرار گرفته است. ایران با هدایت کارلوس کی‌روش پرتغالی در گروه سختی قرار گرفته است. با وجود این که ایران در انتخابی جام جهانی 2014 برزیل توانسته است به عنوان تیم نخست به بیستمین دوره این رقابت‌ها صعود کند، اما به نظر می‌رسد که این تیم شانس زیادی برای درخشش در جام جهانی نداشته باشد و بعید به نظر می‌رسد ایران بتواند بر خلاف سه دوره گذشته از گروه خود در مرحله مقدماتی جام جهانی صعود کند.

کارلوس کی‌روش پرتغالی در سال 2011 هدایت تیم ملی فوتبال ایران بر عهده گرفت. بازیکن اصلی و کاپیتان او در تیم ملی ایران جواد نکونام 31 ساله است که سابقه بازی در اوساسونا اسپانیا را در کارنامه خود دارد و اکنون در لیگ کویت بازی می‌کند.

دیگر بازیکن مهم تیم ملی ایران مسعود شجاعی است که در تیم لاس پالماس اسپانیا بازی می‌کند. تیم ملی ایران با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه امیدوار است تا در جام جهانی 2014 برزیل بتواند نتایج مطلوبی را کسب کند و برای اولین بار از گروه خود در جام جهانی به مرحله بعد صعود کند.

البته بازیکنان جوانی که در تیم ملی ایران حضور دارند اکثرا در لیگ داخلی بازی می‌کنند و تجربه بین‌المللی زیادی ندارند. به همین خاطر شانس موفقیت ایران در جام جهانی زیاد نیست، البته کارلوس کی‌روش پرتغالی به نظر می‌رسد تنها فرد امیدوار این روزهای فوتبال ایران است. او بارها اعلام کرده که تیمش در جام جهانی 2014 برزیل تنها به صعود به دور دوم این رقابت‌ها فکر می‌کند و می‌خواهد بر خلاف دوره‌های گذشته این بار ایران یکی از تیم‌ها صعود کننده به مرحله حذفی باشد.

ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی 2014 برزیل در ورزشگاه باویکسادا شهر "کوریتیبا" برابر نیجریه ، قهرمان جام ملت‌های آفریقا قرار خواهد گرفت.

     
آی اسپورت
2014-05-11 11:12:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر