فهرست
هاجسون: تلاش می کنیم بازی های مان در جام جهانی به پنالتی کشیده نشود
هاجسون: تلاش می کنیم بازی های مان در جام جهانی به پنالتی کشیده نشود

هاجسون: تلاش می کنیم بازی های مان در جام جهانی به پنالتی کشیده نشود

آی اسپورت- روی هاجسون، سرمربی تیم ملی انگلیس، تاکید کرد نگران از دست رفتن ضربات پنالتی احتمالی تیمش در جام جهانی 2014 نیست.

انگلیسی ها در دو دهه اخیر بارها در تورنمنت های بزرگ با شکست در ضربات پنالتی حذف شدند که آخرین آن، شکست مقابل ایتالیا در یورو 2012 بود.

اما هاجسون اعلام کرد تنها زمانی به این موضوع فکر خواهد کرد که بازی تیمش به ضربات پنالتی کشیده شود.

او به خبرنگاران گفت:" زیاد به ضربات پنالتی فکر نمی‌کنم و نگرانی با آنها ندارم. تا زمانی که بازی تیمم به ضربه پنالتی کشیده نشود به آن فکر نخواهم کرد. ما در مرحله گروهی سه دیدار خواهیم داشت و اول باید در این سه دیدار موفق باشیم، زیرا تیم انگلیس در گروه سختی قرار گرفته است. پس از آن در مرحله گروهی هر اتفاقی می‌تواند رخ دهد. اما اعتراف می‌کنم که فشار روانی زیادی روی بازیکنان ما برای زدن ضربات پنالتی وجود دارد و این تاثیر منفی می‌تواند به ضرر ما تمام شود. من روانشناس نیستم، اما فکر می‌کنم اگر در تمام طول روز نگران یک موضوع خاص باشید، آن موضوع برای شما رخ می‌دهد. پس بهتر این است که درباره ضربات پنالتی فکر نکنیم.

بهترین روشی که می‌توان در ضربات پنالتی شکست نخورد این است که نگذاریم بازی‌ها به ضربات پنالتی کشیده شود. ما قصد داریم به همراه خود در برزیل یک روانشناس را ببریم، اما موفقیت یا عدم موفقیت ما ربطی به حضور او نخواهد داشت بلکه خودمان مسئول موفقیت یا عدم موفقیت خودمان هستیم."

هاجسون همچنین اعلام کرد که فهرست نهایی اش برای جام جهانی را روز دوشنبه اعلام می کند:" نفراتی که برای برزیل مشخص کرده‌ام را فردا اعلام خواهم کرد. مدت هاست که در فکر تهیه لیست انگلیس برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل هستم و تمام تلاشم را کرده‌ام که بهترین‌ها را به اردو دعوت کنم."

انگلیس در جام جهانی 2014 برزیل با تیم‌های ایتالیا، اروگوئه و کاستاریکا همگروه است و در اولین دیدار خود باید در دیداری حساس با ایتالیا دیدار کند.

     
آی اسپورت
2014-05-11 11:39:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر