فهرست

سوارس: بعد از تساوی مقابل پالاس، نمی توانستم جلوی اشک هایم را بگیرم

آی اسپورت- لوئیس سوارس، مهاجم لیورپول، اعلام کرد پس از تساوی مقابل کریستال پالاس و کمرنگ شدن امیدهای تیمش برای قهرمانی، نمی توانست جلوی اشک هایش را بگیرد.

قرمزها امروز در حالی مقابل نیوکاسل قرار می گیرند که منچسترسیتی با یک تساوی برابر وستهم، می تواند عنوان قهرمانی لیگ برتر را از آن خود کند.

لیورپولی ها در دیدار مقابل کریستال پالاس با 3 گل از حریف پیش بودند اما در نهایت به تساوی 3-3 رضایت دادند. پس از پایان بازی، سوارس در حالی که پیراهنش را روی سر کشیده بود، به شدت اشک ریخت.

او به دیلی میرر گفت:" هم تیمی هایم به من کمک کردند اما من نمی توانستم جلوی اشک هایم را بگیرم. من در هر دیدار با تمام وجود بازی کردم و این اتفاق واقعا ناراحت کننده بود.

برای هم تیمی هایم ناراحت بودم که تلاش زیادی کرده بودند. به خاطر موقعیت های از دست رفته ناراحت بودند.

خیلی دشوار بود. در ابتدای فصل، هدف ما قرار گرفتن در جمع چهار تیم اول و رسیدن به چمپیونزلیگ بود. پس این دستاورد هم خیلی خوب بود.
اما ما در موقعیتی قرار داشتیم که فکر می کردیم می توانیم قهرمان شویم اما مقابل چلسی شکست خوردیم و سپس آن اتفاق مقابل کریستال پالاس رخ داد."

سوارس که در این فصل 31 گل زد و 12 پاس گل داد، در مورد عملکردش در این فصل گفت:" فوق العاده بود. می توانم بگویم این بهترین فصل دوران حرفه ای ام بود.

رسیدن به لیگ قهرمانان فوق العاده است و به خاطر آقای گل شدن، تعریف های زیادی از من شد. فصل خیلی خوبی برای من بود؛ مهمتر از همه اینکه من بیشتر با هم تیمی هایم هماهنگ شدم."

     
آی اسپورت
2014-05-11 12:36:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر