فهرست
فن خال: هنوز با منچستریونایتد به توافق نرسیدم
فن خال: هنوز با منچستریونایتد به توافق نرسیدم

فن خال: هنوز با منچستریونایتد به توافق نرسیدم

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی تیم ملی فوتبال هلند تاکید کرد که هنوز با باشگاه منچستریونایتد به توافق نهایی نرسیده است اما این نگرانی را دارد که نتواند بر روی نیمکت شیاطین سرخ بنشیند.

منچستریونایتد در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس نمایش کابوس واری داشت و بدترین نتایج تاریخ خود را به دست آورد. سران این باشگاه سرانجام به همکاری خود با دیوید مویس پایان دادند تا رایان کیگز جانشین موقت مویس شود.

گیگز در چند بازی که بر روی نیمکت شیاطین سرخ نشست نشان داد که نمی‌تواند به عنوان مرد نخست نیمکت لقب گیرد. از لوئیس فان خال به عنوان جدی‌ترین گزینه جایگزینی دیوید مویس سخن به میان می‌آید.

فان خال در گفت‌وگویی که با روزنامه مترو انگلیس داشت از علاقه خود برای هدایت شیاطین سرخ خبر داد با این حال تاکید کرد که هنوز با این باشگاه انگلیسی به توافق نهایی نرسیده است.

او گفت:" هنوز با سران منچستر یونایتد به توافق نهایی نرسیده‌ام. تا الان همه چیز روشن و نهایی نشده است. نمی دانم که آیا در نهایت به منچستر می‌آیم یا نه. باید منتظر بمانیم که در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد.

خبرهای که درباره توافق نهایی من با منچستر یونایتد منتشر شده کذب محض است. هنوز به توافق نهایی نرسیده‌ام و هیچ چیز نهایی نشده است. باید ببینم که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. منچستریونایتد تیم بزرگی است و می‌ترسم که مذاکره من با این باشگاه موفقیت آمیز نباشد. یک بار دیگر باید تاکید کنم که هنوز هیچ چیز نهایی نشده و باید صبر کنیم تا مذاکرات روند طبیعی خود را پشت سر گذارد."

لوئیس فان خال در حال حاضر هدایت تیم ملی فوتبال هلند را برعهده دارد و در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بر روی نیمکت این تیم خواهد نشست. هرچند فان خال توافق نهایی با منچستر یونایتد را تکذیب کرد اما رسانه‌های انگلیسی در روزهای اخیر نه تنها از توافق نهایی این مربی باتجربه هلندی با منچستر یونایتد خبر دادند بلکه اعلام کردند که فان خال لیست بازیکنان جدید را هم به سران این باشگاه داده است.

منچستریونایتد در جدول رده‌بندی با ۶۳ امتیاز در رده هفتم قرار دارد و در هفته سی و هفتم یکشنبه به مهمان ساوتهمپتون است.

     
آی اسپورت
2014-05-11 13:30:21
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر