فهرست
فرکی: در فولاد نمانم، یکسال استراحت می کنم/ دست بجنبانیم می توانیم در جام جهانی نتیجه خوبی بگیریم/ کریمی و رحمتی هنوز هم شانس دعوت شدن دارند
فرکی: در فولاد نمانم، یکسال استراحت می کنم/ دست بجنبانیم می توانیم در جام جهانی نتیجه خوبی بگیریم/ کریمی و رحمتی هنوز هم شانس دعوت شدن دارند

فرکی: در فولاد نمانم، یکسال استراحت می کنم/ دست بجنبانیم می توانیم در جام جهانی نتیجه خوبی بگیریم/ کریمی و رحمتی هنوز هم شانس دعوت شدن دارند

آی اسپورت- تیم فوتبال فولاد خوزستان فاصله زیادی تا رسیدن به جمع 8 تیم برتر آسیا ندارد. این تیم در بازی رفت مقابل السد به تساوی بدون گل رسید اما می تواند در اهواز کار یاران رائول گونزالس را یکسره کند و به مرحله یک چهارم نهایی برسد. حسین فرکی سرمربی فولاد درباره بازی رفت به آی اسپورت می گوید: «بازی خوبی انجام دادیم اما واقعیت این است به هدفی که مدنظر داشتیم نرسیدیم. اگر یک گل می‌زدیم، شرایط خیلی بهتر بود. اگر مهاجمانمان کمی دقت می‌کردند، شاید برای بازی برگشت شرایط بهتری داشتیم اما الان باید به دنبال برتری در اهواز باشیم.»

او ادامه می دهد: «متاسفانه غلامرضا رضایی را در بازی برگشت نخواهیم داشت و البته آرش افشین نیز که مدت‌هاست دوران نقاهت را می‌گذراند. السد بسیار خشن بازی می‌کرد و داور نیز با آنها بسیار مهربان بود. مطمئنم این یکی از اهداف آنها بود که بازیکنان ما را مصدوم کنند. این شکل بازی اصلا جوانمردانه نیست، اگر چه بازیکنان تنومند ما مقابل آنها مقاومت کردند و بازی خوبی ارایه دادند.»

سرمربی فولاد درباره ترک اردوی تیم ملی از سوی دو بازیکن ملی پوش فولاد برای حضور در دیدار برگشت با السد عنوان می کند: «از سرمربی تیم‌ملی ممنونم که اجازه داده بازیکنان ملی‌پوش در اختیار ما باشند. تیم‌ملی از ۲روز دیگر به اتریش می‌رود اما ما باید چهارشنبه بازی حساسی را مقابل السد انجام دهیم. فکر می‌کنم ۲روز پس از بازی ملی‌پوشان به اردوی تیم‌ملی در اتریش ملحق شوند. به هر حال رحمانی و مکانی جزو بازیکنان تاثیرگذار ما هستند، اگر چه قهرمان لیگ می‌توانست بازیکنان  بیشتری در تیم‌ملی داشته باشد.»

فرکی درباره شرایط تیم ملی نیز صحبت می کند: « به‌نظر می‌رسید برنامه خوبی برای آماده‌سازی تیم‌ملی در این ۲ماهه ریخته شده اما با این‌که فدراسیون لیگ را فشرده و با عجله برگزار کرد، کی‌روش نتوانست از تعطیلی زودتر لیگ استفاده لازم را ببرد. البته باشگاه‌ها نیز حق داشتند زیرا باید در لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کردند. شاید هنوز هم دیر نشده باشد و اگر دست بجنبانیم، می‌توانیم یک نتیجه خوب در جام‌جهانی کسب کنیم، حتی صعود کردن از گروهی که در آن قرار داریم، دور از دسترس نیست. معتقدم کی روش باید کریمی و رحمتی را دعوت می کرد. علی کریمی بازیکن بزرگی است و اگر آمادگی لازم را داشته باشد، در برزیل می‌تواند به کار تیم‌ملی بیاید. همچنین مهدی رحمتی نیز با یک سوءتفاهم از تیم‌ملی دور ماند. به‌نظرم در این‌گونه مواقع باید کی‌روش به‌عنوان یک معلم بزرگی نشان دهد و از تمام پتانسیل ایران در جام‌جهانی استفاده کند. البته سرمربی تیم‌ملی اعلام کرده که هنوز درهای تیم‌ملی بسته نشده و شاید تغییراتی به‌وجود آید.»

فرکی در پایان درباره ماندن یا رفتنش از فولاد هم اظهارنظر می کند: «تمام فکرم فعلا روی موفقیت فولاد در لیگ قهرمانان آسیاست و همه چیز را به بعد از پایان بازی‌ها موکول کرده‌ام. هیچ نگرانی بابت این‌که خیلی تیم‌های دیگر تیمشان را بسته اند، ندارم زیرا نهایتش این است که بیرون می‌مانم البته اگر در فولاد نمانم بدم نمی‌آید که یک فصل استراحت کنم.»

     
آی اسپورت
2014-05-11 13:38:54
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر