فهرست
مورد عجیب خط حمله برانکو: مهاجمان بی سر
مورد عجیب خط حمله برانکو: مهاجمان بی سر

مورد عجیب خط حمله برانکو: مهاجمان بی سر

آی اسپورت – پرسپولیس در فصل گذشته و این فصل، یک خصوصیت مشترک دارد. بجز طارمی و ذخیره‌های او یعنی بن‌سون و پریموف، دیگر بازیکنان تهاجمی تیم برانکو، صاحب قد بلندی نیستند. با این وجود، پرسپولیس با همین خط حمله فصل پیش سرزن‌ترین تیم لیگ بود. عالیشاه، احمدزاده و علیپور، همگی با وجود قد کوتاه‌شان با ضربات سر برای پرسپولیس گل زدند و این کار را بیشتر از هر تیم دیگری انجام دادند.
این فصل، اوضاع عوض شده و حتی طارمی هم نمی‌تواند با ضربات سر برای پرسپولیس گل بزند. هر 7 گل این فصل پرسپولیس، با پا زده شده‌اند. البته گل سرخ‌ها به گسترش فولاد، بیشتر با دست‌های خسوس بدست آمد. طارمی سه بار، امیری دو بار، کامیابی‌نیا و عالیشاه هر کدام یک بار برای پرسپولیس گل زده‌اند و هیچکدام از این گل‌ها، با ضربات سر بدست نیامدند.

امیری، مهاجم جدید پرسپولیس هم مثل عالیشاه و احمدزاده و علیپور صاحب قد بلندی نیست و بر خلاف آن‌ها روی نبردهای هوایی هم زیاد شرکت نمی‌کند. فعلا مهاجمان برانکو، ستاره‌های بی سر هستند. هر چند نباید فراموش کرد نبود رضاییان و حضور کمرنگ ماهینی در حملات، کیفیت سانترهای پرسپولیس نسبت به فصل گذشته را هم پایین آورده است.

 

 

 

کدخبر: 9406

۴ ۱  
آی اسپورت
2016-09-30 14:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۴
واقعاً نبود رامين رضاييان به استثناى بازى با سپاهان بطور معنادارى روى امواج تهاجمى پرسپوليس و تغذيه متواتر و مكرر مهاجمان تيم تأثير گذاشته ، وجداناً اين مطلب رو بدون هيچ تعصّب و يا اصرارى به بازى دادن به رضاييان مطرح كردم و فقط و فقط بعنوان يه هوادار و به خاطر مصالح و منافع پرسپوليس عنوان نمودم و بس
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر