فهرست
گزارش روز : به ادعای Lancenet ؛ داوید لوئیس اولین خرید بارسا برای فصل آینده
گزارش روز : به ادعای Lancenet ؛ داوید لوئیس اولین خرید بارسا برای فصل آینده

گزارش روز : به ادعای Lancenet ؛ داوید لوئیس اولین خرید بارسا برای فصل آینده

آی اسپورت - بارسلونا فصل آینده برای جبران ناکامی های این فصل خود قصد دارد تا دست به یک بازسازی عمیق در تیم خود بزند و خرید یک مدافع مرکزی یکی از مهمترین نیازهای این تیم در فصل 2014- 2015 خواهد بود.

بدین منظور ، داوید لوئیس مدافع برزیلی چلسی را هدف قرار داده است.Lancenet در شماره امروز خود ادعا کرد که بارسا با این مدافع برزیلی به توافق نهایی دست یافته اما خبر رسمی این انتقال پس از جام جهانی اعلام خواهد شد.

در مورد رقم این انتقال هنوز خبری به بیرون درز نکرده اما به ادعای این وبسایت  ، داوید لوئیس خود را از هر لحاظ آماده رفتن به تیم بارسلونا کرده است. او برخی از دوستان خود در چلسی را در جریان این انتقال قرار داده ، هرچند که چندی پیش فاش شده بود که مدیر برنامه این مدافع قدرتمند در حال مذاکره با بارسلونا است.

ارتباط بین لوئیس و مورینیو ، مدتهاست که به تیرگی گرائیده و پس از حذف چلسی ار لیگ قهرمانان این اختلافات بیشتر هم شده است .

پس از پایان آن بازی بود که لوئیس در مصاحبه با شبکه ESPN گفته بود که فصل واقعا اسف باری بود . اگر نتوانید به عنوان یک تیم بزرگ در یک سال جامی را ببرید یعنی آن فصل برای شما یک فاجعه بوده است.

چلسی تیمی است که دوست دارد همه جام ها را بدست بیاورد اما مهمترین چیز آن است که شخصیت خودتان را همیشه حفظ کنید . ما در سال 2012 در لیگ برتر فصل خوبی نداشتیم اما در انتها موفق شدیم جام حذفی انگلستان و لیگ قهرمانان را فتح کنیم و همه چیز برای ما عالی شد.

علی رغم اینکه مورینیو به خوبی از توانایی های لوئیس آگاه است اما با این وجود او روی جان تری و گری کیهیل حساب بیشتری باز می کند و رفتن لوئیس برای او یک درام نخواهد بود .

به احتمال زیاد ، چلسی رقمی نزدیک به 40 میلیون یورو را برای فروش لوئیس از بارسلونا طلب خواهد کرد. داوید لوئیس برزیلی می تواند جانشین مناسبی برای کارلس پویولی باشد که در انتهای این فصل کفشها را خواهد آویخت .


منبع : AS

     
آی اسپورت
2014-05-11 14:34:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر