فهرست
گزارش روز : بازگشت خدیرا به میادین پس از 177 روز
گزارش روز : بازگشت خدیرا به میادین پس از 177 روز

گزارش روز : بازگشت خدیرا به میادین پس از 177 روز

آی اسپورت - جدال حساس امشب رئال مادرید در مقابل سلتا می تواند شروعی دوباره برای سامی خدیرایی باشد که 177 روز پیش آخرین بازیش را برای رئال انجام داده بود.

این هافبک آلمانی در جریان دیدار دوستانه بین تیمهای آلمان وایتالیا در 15 نوامبر سال گذشته از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد و به تازگی این مصدومیت وحشتناک را پشت سر گذاشته است.

روز گذشته کارلو آنچلوتی در نشست خبری پیش از برای با سلتا اعلام کرد که هافبک آلمانی خود را برای این بازی در لیست 18 نفره قرار خواهد داد و به احتمال زیاد یا از ابتدا و یا در اواخر بازی او را به زمین خواهم فرستاد.

بازگشت خدیرا و بازی کردن برای رئال می تواند خبری خوب برای هواداران رئال و همچنین یواخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان نیز باشد که هفته گذشته اعلام کرد که روی سامی در جام جهانی برزیل حساب باز کرده است.

دو روز پیش بود که خدیرا به همراه آربلوا در یک بازی دستگرمی به همراه تیم ب جوانان رئال شرکت کردند و در آن بازی هر دو بازیکن رئال آمادگی بالای خود برای بازگشت به میدان را نشان دادند.

اگر سامی در بازی امشب نتواند برای رئال 90 دقیقه بازی کند به احتمال زیاد در هفته آخر لالیگا و مقابل اسپانیول این فرصت را خواهد داشت تا از ابتدا برای رئال به میدان برود.

     
آی اسپورت
2014-05-11 15:15:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر