فهرست
آتالانتا 2 - 1 آ ث میلان ؛ خداحافظی میلان با رویای لیگ اروپا
آتالانتا 2 - 1 آ ث میلان ؛ خداحافظی میلان با رویای لیگ اروپا

آتالانتا 2 - 1 آ ث میلان ؛ خداحافظی میلان با رویای لیگ اروپا

آی اسپورت - تیم آتالانتا موفق شد در دیداری دراماتیک مقابل میلان به برتری 2-1 برسد و امید شاگردان سیدورف برای رسیدن به لیگ اروپا را نقش بر آب کند.

در نیمه ی اول این مسابقه بازیکنان آتالانتا توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در باز کردن دروازه ی آملیا موفق نبودند. با اغاز نیمه ی دوم این میلان بود که روی یک اتفاق و گل به خودی بلینی به گل رسید.

17 دقیقه بعد روی یک ضربه ی پنالتی دنیس بازی را به تساوی کشاند. در ادامه در حالی که میلانی ها سخت دنبال حمله بودند، بازیکنان آتالانتا روی ضد حملات دروازه ی آملیا را تهدید می کردند.

در حالی که 5 دقیقه از وقت های تلف شده ی این بازی گذشته بود و بازیکنان میلان بازی را تمام شده می دییند، این برینزا بود که روی پاس عالی ماگلیاچیو اولین گلش برای آتالانتا را وارد دروازه ی میلان کرد و آتالانتا را به سه امتیاز این مسابقه رسانید.

 2 - 1 


ترکیب دو تیم

 آتالانتا (1-2-3-4)

کنسیگلی، ریموندی، بنالوآنه، بلینی، بریوی، باسلی، سیگارینی، کارمونا، مورالز، بوناونتورا، دنیس

 میلان (1-2-3-4)

آملیا، ده اسکیلیو، رلامی، مکسس، کونستانت، ده یونگ، مونتولیوو، مونتاری، هوندا، کاکا، بالوتلی

گزارش زنده

 دقیقه 20 – موقعیت برای آتالانتا!! بریویو از سمت چپ حرکتی را آغاز می کند، توپ به دنیس می رسد اما او در باز کردن دروازه ی میلان بی دقت است.

 دقیقه 35 – مورالز!! او روی یک ضربه ی آزاد می توانست دروازه ی آملیا را باز کند.

 دقیقه 41 – بالوتلی !! شوت او به تیر دروازه برخورد می کند! ضربه ی آزاد بالوتلی با برخورد به دستان کونسیگلی به تیر دروازه ی آتالانتا برخورد می کند.

 دقیقه 51 - گل به خودی به سود میلان! میلانی ها روی یک ضد حمله به سمت دروازه ی آتالانتا می ایند، مونتاری با یک پاس کوتاه قصد صاحب توپ کردن بالوتلی را دارد که بلینی با یک تکل بلند توپ را وارد دروازه ی خودی می کند.

 دقیقه 68 - گل برای آتالانتا! دنیس از روی نقطه ی پنالتی بازی را به تساوی می کشاند.

 دقیقه 80 - موقعیت برای آتالانتا!! تیم میلان به شدت سرگرم حمله است و اتالانتایی ها با استفاده از ضد حمله می توانستد بازی را به سود خودشان کنند.

 دقیقه 5+90 - یک گل عالی از آتالانتا!! برینزا اولین گلش برای آتالانتا را چه به موقع به ثمر می رساند!! پاس عالی از ماگلیاچیو او را در موقعیت گل قرار می دهد و این بازیکن اولین گل فصلش را روی آخرین شوت مسابقه به ثمر می رساند.

     
آی اسپورت
2014-05-11 19:15:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر