فهرست
حسن روشن : با پیراهن طلا هم در جام جهانی نتیجه نمی گیریم /کفاشیان صحبت نکند بهتر است
حسن روشن : با پیراهن طلا هم در جام جهانی نتیجه نمی گیریم /کفاشیان صحبت نکند بهتر است

حسن روشن : با پیراهن طلا هم در جام جهانی نتیجه نمی گیریم /کفاشیان صحبت نکند بهتر است

ای اسپورت - بذله گویی های رئیس فدراسیون فوتبال یک بار دیگر نگاه رسانه های جهان را به سمت فوتبال پرسروصدای ایران چرخاند.

علی کفاشیان که معمولا در جمع خبرنگاران معرکه می گیرد و طنازی می کند، روز گذشته مطابق انتظار از پاسخ دادن به پرسشی درباره کیفیت لباس های تیم ملی در جام جهانی طفره رفت و به گفتن یک جمله طنزآمیز اکتفا کرد. کفاشیان به شوخی گفت تعداد البسه تیم ملی به حدی نیست که بازیکنان تیم ملی بخواهند بعد از بازی با آرژانتین لباس های شان را با لیونل مسی چنچ کنند. اظهار نظر کوتاه رئیس فدراسیون فوتبال ایران زودتر از حد تصور مورد توجه رسانه های خارجی قرار گرفت و حالا لباس های تیم ملی به یک سوژه رسانه ای تبدیل شده است. حسن روشن در نکوهش اظهارات ناشیانه کفاشیان درباره لباس های تیم ملی می گوید:« وقتی تیم ملی شرایط خوبی ندارد و یک تدارک ضعیف می خواهد راهی جام جهانی شود صحبت کردن درباره لباس ها یک بحث انحرافی است. به نظرم اگر کفاشیان صحبت نکند سنگین تر است. تیم ملی اصلا وضعیت خوبی ندارد و در این شرایط همه باید به جای حرف زدن بیشتر کار کنند.»

مهاجم سالهای دور استقلال در نکوهش انتقاد بازیکنان تیم ملی هم می گوید:« به نظرم دلیل اوج گرفتن انتقاد بازیکنان از لباس های تیم ملی این است که انتظار عمومی از تیم ملی بالا رفته و بازیکنان برای کم کردن فشارهای روحی و روانی بهانه می گیرند. مردم نپذیرند که بازیکنی بعد از جام جهانی بگوید چون آل اشپورت پوشیدیم باختیم و اگر فلان مارک را می پوشیدیم می بردیم.»

 

روشن در ادامه به شرایط نامطلوب تیم ملی اشاره می کند:«تیم ملی شرایط اردویی خوبی ندارد و از بازی تدارکاتی درست و حسابی هم خبری نیست. با این شرایط اگر بازیکنان در جام جهانی با پیراهنی از جنس طلا هم به میدان بروند به جایی نمی رسیم. به نظرم فقط کارلوس کی روش از صحبتهایی که علیه کیفیت لباس های تیم ملی مطرح می شود سود می برد و خوشحال می شود. چرا که او از همان ابتدا با آل اشپورت مشکل داشت و دوست داشت فدراسیون با اسپانسر خودش قر ار داد ببندد. خود ما در جام جهانی 78 با پیراهن های آدیداس به میدان رفتیم و در تمام بازیها هم لباس های مان را با بازیکنان حریف عوض کردیم. الان هم فکر نمی کنم مشکلی از این بابت داشته باشیم و باید به اصل ماجرا بپردازیم.» 

     
آی اسپورت
2014-05-11 15:27:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر