فهرست
گزارش روز: یک سوال مهم درباره فتح‌اله‌زاده: او کی برمی گردد؟
گزارش روز: یک سوال مهم درباره فتح‌اله‌زاده: او کی برمی گردد؟

گزارش روز: یک سوال مهم درباره فتح‌اله‌زاده: او کی برمی گردد؟

آی‌اسپورت‌ ـ دوران مدیریت فتح‌اله‌زاده در استقلال تقریبا بی پایان است. این روزنامه نگار سابق اهل خوی که به واسطه ارتباطات فامیلی و نزدیکی با علی آقامحمدی به طرز عجیبی مدیریت استقلال را برعهده گرفت. حالا آنقدر در این پست ماندنی شده که  نمی‌ شود آبی ها را بدون او تجسم کرد.
فتح‌اله‌زاده در 4 دوره مختلف مدیرعامل استقلال بوده و جمعا نزدیک به 12 سال مدیریت استقلال را برعهده داشته است. جالب اینکه او در دورانی که جای خود را به افرادی مثل واعظ آشتیانی یا حسین غریب داده است. در حاشیه استقلال مشغول خبرسازی بوده است به هر حال فراموش نکنید که او سردبیر تنها مطبوعه تمام استقلالی؛ روزنامه استقلال جوان هم هست. روزنامه ای که بدون اتصال سازمانی به عنوان ارگان باشگاه استقلال جا افتاده است.
فتح‌اله‌زاده که دیروز اعلام کرد دیگر در جمع آبی ها به عنوان مدیر باقی نخواهد ماند قطعا تحولات این باشگاه را زیر نظر خواهد داشت، او که زمانی برای فدراسیون فوتبال دندان تیز کرده بود حالا ظاهرا میلی به این کار ندارد و قاعدتا در سایه خواهد نشست تا دوباره صدایش بزند.
باشگاه استقلال با هر مدیریتی با حواسش به علی فتح‌اله‌زاده باشد. او آلترناتیو همیشگی مدیریت باشگاه و قاعدتا چرا خاموش کارهای خود را پیش می‌ برد. البته شاید هم برای کاهش مزاحمت او یکی از اعضای هیات مدیره جدید باشگاه استقلال باشد ...! آیا به نظر شما حضور فتح‌اله‌زاده در هیات مدیره جدید باشگاه استقلال اتفاق سیاستمدارانه ای است؟
     
آی اسپورت
2014-05-11 15:35:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر