فهرست
سردار آزمون: قرار بود پیشنهاد آنفیلدی‌ها سکرت بماند/ اول تیم ملی بعد لیورپول و آرسنال!
سردار آزمون: قرار بود پیشنهاد آنفیلدی‌ها سکرت بماند/ اول تیم ملی بعد لیورپول و آرسنال!

سردار آزمون: قرار بود پیشنهاد آنفیلدی‌ها سکرت بماند/ اول تیم ملی بعد لیورپول و آرسنال!


بعد از آرسنال، یوونتوس و بارسلونا حالا زنیت سن پترزبورگ و لیورپول سردار آزمون را زیر نظر گرفته‌اند تا این بازیکن جوان ایرانی را جذب کنند. گویا جیمی کاراگر، کاپیتان سابق لیورپول و مدافع تیم ملی انگلستان، برای جذب سردار پیغام فرستاده و از باشگاه لیورپول هم خواسته تا این ستاره ایرانی را جذب کنند. جیمی کاراگر در لیورپول، برو بیایی دارد و گویا مدیر ورزشی این تیم است اما سردار آزمون در مواجهه با این پیشنهاد چه می‌گوید؟ این مهاجم 19 ساله در خصوص خبر منتشر شده رسانه‌های انگلیسی مبنی بر اینکه وی مدنظر باشگاه لیورپول قرار گرفته، می‌گوید: «چه کاری می‌توانم انجام دهم جز خوشحالی؟ این خبر را مدت‌هاست که می‌دانم اما قرار بود که مخفی و سکرت بماند. فقط پدر و مادر، مدیر برنامه‌ها و یکی از دوستان صمیمی‌ام از این پیشنهاد خبر داشتند که به همه آنها گفته بودم این قضیه رسانه‌ای نشود. لیورپولی‌ها 3 هفته پیش در این خصوص صحبت‌هایی داشتند و پیشنهاد خود را با باشگاه روبین‌کازان مطرح کردند. نه تنها برای من بلکه برای هر بازیکن ایرانی، پیشنهاد لیورپول می‌تواند رویایی باشد اما فعلا دوست ندارم حرفی در این رابطه بزنم.»
آیا لیورپول، آخرین تیمی است که به سردار آزمون پیشنهاد داده؟ او می‌گوید: «در این مدت پیشنهادهای زیادی به باشگاه روبین‌کازان رسیده که لیورپول آخرین پیشنهاد بوده اما در این خصوص من تصمیم گیرنده نیستم. من با باشگاه روبین‌کازان قرارداد دارم و به همین دلیل تابع تصمیم این باشگاه خواهم بود. البته یک تیم قدرتمند از روسیه به نام زنیت سن پترزبورگ هم خواهان من است که همه چیز را سپرده‌ام به باشگاه.»
از آزمون می‌پرسیم که دوست دارد به آرسنال برود یا لیورپول که او در جواب می‌گوید: «بازی در لیگ برتر انگلیس که یکی از بهترین لیگ‌های دنیا محسوب می‌شود، فوق‌العاده است. هم آرسنال تیم بزرگی است و هم لیورپول. باید ببینم شرایط در آینده چطور رقم می‌خورد و کدام تیم جدی‌تر به دنبال جذبم می‌آید. این را هم بگویم که لیورپول یکی از بهترین باشگاه‌های فوتبال جهان است که این فصل، دوباره راه افتاده و همچنان به قهرمانی در لیگ برتر امیدوار است. امیدوارم هر چه صلاحم باشد اتفاق بیفتد.»
سردار آمون دوست دارد در لیورپول کنار کدام بازیکن بازی کند؟ او مثل خیلی از مهاجمان فعلی فوتبال جهان، علاقه‌مند به بازی سوارز است: «اینکه پیشنهاد لیورپولی‌ها تا چقدر جدی باشد و من به این تیم بروم یا نه را نمی‌دانم، همانطور که گفتم در این مورد باشگاه تصمیم‌گیرنده است اما بازی در کنار مهاجمی چون سوارز و هافبک باکلاسی چون استیون جرارد فوق‌العاده است و برای من یک افتخار بزرگ محسوب می‌شود.»
سردار آزمون اما با وجود این پیشنهادها، ذهن خود را معطوف کرده روی روبین‌کازان و تیم ملی. او می‌گوید: «همانطور که پیش از این هم گفته‌ام به پیشنهادهایی که می‌رسد فکر نمی‌کنم و تمام تمرکزم روی تیم روبین‌کازان و البته حضور در جام جهانی است. اگر هم قرار باشد اتفاقی رخ دهد، همه چیز در آینده مشخص خواهد شد، پس باز هم می‌گویم اول تیم ملی و جام جهانی بعد لیورپول و آرسنال.»

     
آی اسپورت
2014-05-11 15:43:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر