فهرست
کرج سایپا را  نمی‌ خواهد/ سهم خواهی وزارت ورزش از نارنجی پوشان!
کرج سایپا را نمی‌ خواهد/ سهم خواهی وزارت ورزش از نارنجی پوشان!

کرج سایپا را نمی‌ خواهد/ سهم خواهی وزارت ورزش از نارنجی پوشان!

آی‌اسپورت‌ ـ رئیس اداره کل تربیت بدنی استان البرز در  گفت‌وگوی عجیب با ایرنا اعلام کرده این نوع حضور سایپا در استان البرز مورد قبول نیست.
رضا گل‌محمدی گفته است:از حدود 10 سال پیش که موافقت کردیم تیم فوتبال سایپا با نام سایپا البرز دراین منطقه و در لیگ برتر فوتبال حاضر شود، اعتقاد داشتیم بایستی حضور این باشگاه در اینجا عمیق تر و کاربردی تر باشد نه آن که تنها نام ما را بر دوش بکشد.این نوع حضور این باشگاه در البرز که تنها از امکانات شهر و استان استفاده می کنند و در قبال آن پول می پردازند به هیچ عنوان مورد قبول ما نیست ، این باشگاه بایستی چندین رشته ورزشی خود را در استان بنا کند و باشگاه خود را نیز به البرز بیاورد.


گل محمدی ادامه داد: این مهم آن زمان نیز مطرح شد و قرار بود صفر تا صد حداقل از سوی باشگاه سایپا 7 رشته ورزشی دراستان راه اندازی کند.

وی با بیان اینکه ما از حضور سایپا در البرز استقبال می کنیم ، گفت: ما همواره از این حضور استقبال کرده ایم ، اما این گونه حضور منفعتی برای ورزش استان به خصوص فوتبال ما نخواهد داشت.

وی یادآور شد: اگر باشگاه سایپا می خواهد مردم کرج آن را قبول کند و بازی های خانگی سایپا کم تماشاگر نباشد بایستی از نیروهای کرجی در بدنه باشگاه ، چه در بحث مربی ، بازیکن و مدیریتی باشگاه سود ببرد.

این سهم خواهی در شرایطی که باشگاه سایپا همواره از نیروهای کرجی در بدنه خود استفاده کرده عجیب است. ابراهیم صادقی کاپیتان سایپا یکی از شاخص ترین این افراد است. جالب اینکه تماشاگران کرجی هم هرگز استقبال خاصی از سایپا نکردند و عرقی بین طرفین به وجود نیامده، بنابراین اگر سایپا به تهران برگردد هیچ اتفاق خاصی رخ نخواهد داد.
     
آی اسپورت
2014-05-11 15:51:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر