فهرست
پیش‌بازی لایپزیک-شالکه؛ برای جایگاه دوم
پیش‌بازی لایپزیک-شالکه؛ برای جایگاه دوم

پیش‌بازی لایپزیک-شالکه؛ برای جایگاه دوم

آی‌اسپورت- لایپزیگ امشب در ردبول آرنا میزبان شالکه خواهد بود. این مسابقه‌ای است که هیچ یک از طرفداران فوتبال نباید آن را از دست بدهند؛ ‌فقط کافی است نگاهی به تعداد گل‌های زده دوتیم و خلق موقعیت‌شان در این فصل بیندازید تا بدانید باکیفیت‌ترین فوتبال این هفته اروپا امشب در ردبول آره‌نا برگزار می‌شود.

لایپزیگ:شرقی‌ها یکی از تیم‌های جالب و بحث‌برانگیز این فصل بودند. آنها با کسب 28امتیاز از 17بازی خود در رتبه پنجم جدول قرار دارند. آنها تا به اینجای فصل 8 برد، 4 مساوی و 5 باخت را در کارنامه خود ثبت کردند. آنها از چهار بازی قبلی خود هیچ بردی کسب نکرده‌اند (2 مساوی،2باخت). در بازی قبلی آنها در خانه 3_2 در یک دیدار هیجان‌انگیز در حالی که هرتابرلین از دقیقه 7 10نفره کار را دنبال می‌کرد شکست خوردند. هازن هوتل دو بازیکن کلیدی خود یعنی هالستنبرگ و فورسبرگ را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد ولی تیمو ورنر پس از پشت سر گذاشتن بیماری در تمرینات حاضر شد‌.

شالکه: شالکه یکی از بهترین تیم‌های حاضر در بوندسلیگای امسال است‌. آنها با 30 امتیاز در رتبه دوم قرار دارند، 11امتیاز کمتر از بایرن. در هفته‌های اخیر آنها یک پیروزی و 4 تساوی کسب کردند. در آخرین بازی آنها مقابل آینتراخت با نتیجه 2_2 متوقف شدند. فقط لئون گورتزکا و پابلو اینسوا بازی فردا را از دست خواهند داد و بقیه بازیکنان مانند تدسکو برای بازی آماده‌اند.

 نکات آماری

 لایپزیگ با برد در بازی فردا می‌تواند شالکه را در جدول پشت سر بگذارد.

لایپزیگ در این فصل در خانه فقط یک باخت داشته است.

شالکه در 11بازی اخیر خود شکست نخورده است. (5 برد، 6 مساوی) طولانی‌ترین رکورد برای این تیم بعد از 11سال.

بازیکنان تعویضی شالکه با به ثمر رساندن 6 گل بهترین عملکرد را میان سایر تیم‌های این فصل بوندسلیگا داشته‌اند.

بورگشتالر و سابیتزر قبلا در راپیدوین همبازی بوده‌اند.

 

۱    
آی اسپورت
2018-01-13 18:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر