فهرست
زهیوی در راه پرسپولیس؛ اگر طارمی لژیونر شود
زهیوی در راه پرسپولیس؛ اگر طارمی لژیونر شود

زهیوی در راه پرسپولیس؛ اگر طارمی لژیونر شود

آی اسپورت - بحث انتقال مهدی طارمی به فوتبال اروپا جدی است و اگر این بازیکن نظرش تغییر نکند بعد از بازی پرسپولیس و لخویا برای ترک سرخپوشان اقدام خواهد کرد. گویا پیشنهاد گلاسکو رنجرز اسکاتلند به طارمی جدی است و این بازیکن علاقمندی خود را برای پیوستن به این تیم پرطرفدار اروپایی اعلام کرده است.

با توجه به این قضیه برانکو در آخرین نشست خود با مسئولان باشگاه پرسپولیس نام بازیکن جانشین طارمی را اعلام کرده است. او از طاهری خوسته اگر تصمیم طارمی برای رفتن به اروپا جدی است او نیز مخالفتی با این قضیه ندارد اما به شرطی که باشگاه یک جانشین مناسب برایش پیدا کند. رحیم زهیوی مهاجم پیشین استقلال خوزستان اولین گزینه جانشینی برانکو برای آقای گل لیگ است. البته پرسپولیس گادوین منشا و علی علیپور را هم در خط حمله خود دارد.

۱۳ ۶  
آی اسپورت
2017-05-16 13:17:00
نظر دهید

۶ نظر
دایومی دیپورتی
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۳:۴۹
دایومی از لیگ تیمور شرقی هم پیشنهاد نداره اینا همه بازار گرمی های اون صمد ابراهیمی خل و چل هستش. هنوز یادمون نرفته که پارسال میگفت از لالیگا پیشنهاد داره ولی بعدش رفت خاله ریزه ترکیه تازه از اونجا هم مرجوع شد آخر سر مجبور شد به جای لالیگا تو لالنگا بازی کنه خخخخخخ
حمید
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۲۵
خب بدبخت همین ادم دو سال داره اقای گل میشه.
5 برابر کاوه هم گل زده.
پارسال هم که 4 تیکه تون کرد.
امسال انقدر گل زد که شما قهرمان نشدید.
پارسال هم قهرمانی رو ازتون گرفت.
بازم بگم؟؟؟؟
کیسه ای از نسل اولتا اوشن
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۳۰
از ادبیاتت مشخص است دیگه هههه
کیسه پاره پاره
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۴۳
بقیه اش رو عملی دیدی دیگه خخخخ
محسن
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۰۳
امیدوارم رفتن طارمی به یک تیم خوب اروپایی باشه ولی اگه قرارداد طارمی را بلندمدت تمدید کنند مطمئن باشید بعد از جام جهانی میتونند میلیون یورویی ترانسفرش کنند. ضمن اینکه با موندن طارمی شانس رسیدن به فینال آسیا و کسب عنوان مرد سال آسیا هم برای طارمی در دسترس تر از همیشه هست. طارمی و بیرانوند، قابلیت ترانسفر با رقم بالا را دارند. ولی در هر صورت چه طارمی بره و چه نره باید زهیوی را جذب کنند.
امید
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۷:۵۲
زهیوی خیلی خوش تکنیکه و کلا بکار پرسپولیس میاد
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر