فهرست
اسکولز: هاجسون باید به بازیکنان جوان در جام جهانی بازی دهد
اسکولز: هاجسون باید به بازیکنان جوان در جام جهانی بازی دهد

اسکولز: هاجسون باید به بازیکنان جوان در جام جهانی بازی دهد

آی اسپورت- پل اسکولز، هافبک سابق تیم ملی انگلیس از روی هاجسون خواست تا در جام جهانی برزیل، به بازیکنان جوان انگلیسی اعتماد کند.

لیگ برتر، امسال چندین بازیکن جوان بسیار خوب را در خود می‌دید. لوک شاو، راس بارکلی و رحیم استرلینگ از جمله استعداد‌هایی بودند که انتظار می‌رود در جام جهانی نیز حاضر باشند.

عصر امروز، لیست انگلیس برای جام جهانی منتشر خواهد شد و اسکولز معتقد است که هاجسون باید به جوان‌ها بازی دهد.

او در مصاحبه با Goal گفت: "امیدوارم خوب کار کنیم، کار سختی در گوشه ی دیگر جهان پیش رو داریم. پس از یک فصل طولانی در لیگ، رفت به رقابت‌ها در فسمت دیگری از جهان، کار سختی است. مثل کره و ژاپن که اختلاف آب و هوایی زیادی با انگلیس داشت.

فکر می‌کنم باید با بازیکنان جوانمان به آنجا برویم. بازیکنان خوبی در لیورپول بازی می‌کنند. استوریج، استرلینگ. همینطور چمبرلین از آرسنال.

این کاریست که آلمان، 4 سال پیش انجام داد و آنها تیم بسیار جوانی را به جام جهانی بردند. حالا 4 سال گذشته و آنها از مدعیان اصلی قهرمانی هستند. آنها تیم با کیفیتی هستند که در تجربه ی تورنومنت‌های بزرگ را دارند."

اسکولز همچنین درباره ی مدعیان اصلی قهرمانی گفت: "تا موقعی که پیروزی مهم باشد، فکر نمی‌کنم تیمی قادر به شکست برزیل در خانه باشد.

آنها در جام کنفدراسیون های سال گذشته قدرتشان را ثابت کردند و اسپانیا را در فینال به سادگی شکست دادند و بازیکنان خوبی مثل نیمار دارند."

     
آی اسپورت
2014-05-12 13:32:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر