فهرست
گزارش روز : واکنش رسانه های جهان به هفته 37 لالیگا
گزارش روز : واکنش رسانه های جهان به هفته 37 لالیگا

گزارش روز : واکنش رسانه های جهان به هفته 37 لالیگا

آی اسپورت - تساوی شب گذشته اتلتیکو و بارسا در مقابل حریفان که سبب شد تا سرنوشت قهرمانی لالیگا به روز پایانی و دیدار حساس این دو تیم در نوکمپ بینجامد و بخصوص واکنش های استثنایی ویلی کابایرو دروازه بان مالاگا که اجازه نداد تا مهاجمین اتلتیکو به گل دست یابند ، بازتاب گسترده ای در سطح رسانه های نوشتاری دنیا داشت . گزیده ای از این واکنش ها را در زیر می خوانید :

روزنامه OLe آرژانتین

ویلی کابایرو متعلق به بارساست .

این تیتر یک این روزنامه است. همچنین در این روزنامه می خوانیم : اتلتیکو همه راه های رسیدن به گل در برابر مالاگا را امتحان کرد ولی کابایرو جز یک بار تمام آنها را خنثی کرد. با این حال ، تیم دیگو سیمئونه در صورت کسب یک تساوی در نوکمپ مقابل بارسا قهرمان لالیگا خواهد شد.

گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا

گاتزتا تیتر زده : نبرد قهرمانی در روز پایانی .

روز آخر لالیگا قهرمان مشخص خواهد شد. رئال مادرید نیز شانس قهرمانی را بطور کامل از دست داد. آبی و اناری ها فقط باید پیروز شوند و اتلتیکو به یک تساوی نیاز دارد. بارسا نتوانست در طول 90 دقیقه به دیوار دفاعی الچه نفوذ کند. اتلتیکو هم پشت سد ویلی کابایرو ماند. 


اکیپ فرانسه

تیتر اکیپ : فینال اتلتیکو - بارسا ؛ تنها یک مساوی برای روخی بلانکوس ها کافیست.

رویای آنها از سال 96 با یک مساوی در نوکمپ به واقعیت تبدیل خواهد شد. امابارسا فقط در صورت پیروزی می تواند به لطف گل آوراژ بالاتر به قهرمانی دست یابد. کابایرو دیشب مرد رویایی کاتالان ها بود و بارها با واکنش های خود اجازه گلزنی به مهاجمین اتلتیکو نداد. شوت آدریان در دقیقه 95 در آستانه ورود به دروازه توسط کابایرو به کرنر فرستاده شد.


ال پائیس اسپانیا

لالیگا دیوانه کننده تر از همیشه در نوکمپ قهرمان خود را خواهد شناخت .

این تیتر یک این روزنامه چاپ مادرید است. همچنین می خوانیم : کابایرو در مقابل اتلتیکو همچون یک کوه به نظر می رسید . مساوی ناامید کنده اتلتیکو که به نظر می رسید قدرت غلبه بر دروازه بان مالاگا را ندارد. برای قهرمانی ، مردان سیمئونه به یک تساوی در نوکمپ نیاز دارند و برای این مهم باید 90 دقیقه زجر و عذاب را تحمل کنند.

لاوانگواردیا اسپانیا

تیتر یک این روزنامه : بارسا برای دومین بار نجات پیدا کرد.

همچنین می خوانیم : بارسا نتوانست از پس الچه بربیاید با وجود اینکه برای امیدوار ماندن به قهرمانی به پیروزی در این دیدار نیاز داست . اما اتلتیکو بازهم یک هدیه دیگر به بارسلونا ارزانی داشت و با تساوی مقابل مالاگا همه چیز به روز پایانی و جدال بارسا- اتلتیکو کشیده شد.

ال پریودیکو

زانوان اتلیکو هم در مقابل مالاگا به لرزه افتاد .

همچنین در ادامه می خوانیم : بارسلونا در روز پایانی برای قهرمانی در لالیگا باید مقابل اتلتیکو به پیروزی برسد . بردی که پاداشش قهرمانی خواهد بود . با این وجود آنها نتوانستند الچه را در زمینش شکست دهند. حتی از زدن یک گل هم عاجز بودند. اتلتیکو هم در مقابل مالاگا و دروازه بان این تیم ناکام بود و 1-1 مساوی رد. توپی که کابایرو در دقیقه 95 دفع کرد اجازه نداد تا اتلتی دهمین قهرمانی خود را جشن بگیرد. حالا آنها در نوکمپ باید یک مساوی از بارسلونا بگیرند تا بتوانند عنوان قهرمانی را از آن خود کنند.

     
آی اسپورت
2014-05-12 16:20:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر