فهرست
حساس‌ترين بازی تاريخ معاصر پرسپوليس
حساس‌ترين بازی تاريخ معاصر پرسپوليس

حساس‌ترين بازی تاريخ معاصر پرسپوليس

آی اسپورت – بازی امروز پرسپولیس و الاهلی عربستان، مهم‌ترین بازی تاریخ باشگاه پرسپولیس است؟ تعداد زیادی از اهالی فوتبال و به‌ویژه پرسپولیسی‌ها با این جمله موافقند. پرسپولیس اگر امروز به نتیجه مطلوبش برسد به جمع چهار تیم برتر آسیا می‌رسد؛ جایی که در طول دوران برگزاری «لیگ قهرمانان آسیا» تحت این عنوان هرگز به آن نرسیده بود. از این نظر، بازی مهمی در انتظار این تیم و طرفدارانش است اما شاید جالب باشد که به یاد بیاوریم در طول همین تورنمنت، چند بار دیگر هم اتفاق افتاده که بازی‌های پرسپولیس را مهم‌ترین بازی این تیم در سال‌های اخیر دانسته‌اند؛ مثل دو بازی رفت و برگشت با الهلال عربستان که با تساوی تمام شد. یا بازی برگشت با الریان قطر که جز یک تساوی ناامید‌کننده، چیزی برای پرسپولیس نداشت. یا بازی روز آخر مرحله گروهی با الوحده امارات که نقشی تعیین‌کننده در صعود پرسپولیس داشت. هر دو بازی رفت و برگشت با لخویا هم به‌لحاظ حساسیت، چیزی از بازی امروز کم نداشت. اما اگر به یاد بیاوریم که بازی امروز، کلید صعود پرسپولیس به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیاست می‌توانیم بپذیریم که پرسپولیس- الاهلی حساس‌ترین بازی تاریخ معاصر پرسپولیس است!

۵ ۸  
آی اسپورت
2017-09-12 12:07:00
نظر دهید

۸ نظر
ژان والژان
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۱۳
تیم بی افتخاری که بزرگترین افتخارش یک عدد دروغی و پوشالی و جعلیه باید هم مهمترین بازی تاریخش بازی در مرحله 1/4 آسیا باشه . معروف به نسیم صورتی آسیا و اقلیت مایه ننگ فوتبال ایرانه . تیم بی افتخار بی هوادار و بی اعتبار و بی تاریخ
مسعود
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۲۶
ای خدا کم هوادارترین تیم ایران به پرسپولیس میگه بی هوادار پکیدم ازخنده
۹
هومن
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۰۴
از کسی که از نام " ژان والژان " استفاده میکنه انتظار بیشتری میره! بزرگترین افتخار ما بیشترین قهرمانی در لیگ ایران ، بیشترین قهرمانی در باشگاه های تهران (دهه 60 معتبر ترین جام کشور بود) ، قهرمانی در جام در جام آسیا ، سه بار سومی و یک چهارمی در لیگ قهرمانان آسیا هست. به نظرم مایه ننگ تیمی هست که با استفاده از امکانات دولتی چندبار میزبان دورنهایی جام باشگاه های آسیا شده و نهایت افتخارش بهره گیری از دو قهرمانی به واسطه همین حمایت هاست ، تیمی که اتفاقا در همین جام در جام آسیا هم حاضر شد اما حتی به جمع چهار تیم راه پیدا نکرد! تیمی که معمولا بیشترین هزینه را برای خرید بازیکن ها میکنه ولی ضعیف ترین بازی ها رو به نمایش میذاره! شاهکار آخرش هم جلوی العین تیمی که دیشب جلوی الهلال 3-0 بازنده شد، دیگه نشون میده چقدر مایه افتخار ایران هست! ضمنا یادمون باشه همین امسال جلوی حذف کننده "العین" یعنی "الهلال" پرسپولیس دو بار بازی کرد و دو مساوی گرفت! نه اینکه طبق عادت 6تایی بشه!!! چقدر خوبه آدم با منطق باشه و از روی بخل و حسادت حرف نزنه !!!
۹
پیربابا
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۲۲
حالا چرا افتخار شما ،برد پارسالتون جلوی همین تیم بی افتخارهستش؟
۴
تاریخِ ِ معاصر؟؟
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۵۷
سه بار حضور در نیمه نهایی جام باشگاه های آسیا قطعن دارای اهمیت بیشتری بوده است ولی می توان گفت مهمترین بازی ده سال اخیر پرسپولیس است.
۷
مارال
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۰۴
ایشالا میبریم .
❤❤❤❤❤❤✌
۸
وحید پرسپولیسی
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۴۸
10% از شانس استقلال در تمام این سالها رو داشته باشیم..قهرمان آسیاییم.
نیما
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۶
خخخخخ تیم اینقد حقیر تنها آرزشون رفتن به نیمه نهاییه خاک بر سر شون
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر