فهرست
کدام آدم عاقلی آبی و قرمز را می‌خرد؟
کدام آدم عاقلی آبی و قرمز را می‌خرد؟

کدام آدم عاقلی آبی و قرمز را می‌خرد؟

آی اسپورت - دیروز دوباره جلسه واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی برگزار شد! در این جلسه انصاری‌فرد و فتحی هم حضور داشتند و خبرش در صد‌ها سایت و خبرگزاری بازتاب پیدا کرد. این خبر آن‌قدر در سال‌های گذشته تکرار شده که برای هیچ‌کس مهم نیست، چون ما رسانه‌ای‌ها هم می‌دانیم که در نهایت هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. حالا ما که هیچ، خود انصاری‌فرد و فتحی هم می‌دانند که خبر تازه‌ای در کار نیست و این جلسات فقط برگزار می‌شود که برگزار شده باشد!

در بحث واگذاری پرسپولیس و استقلال حتی دولت هم کاره‌ای نیست. دلیل می‌خواهید؟ از ابتدای سال ده‌ها بار وزیر ورزش گفته صد بار گفته‌ام و صدبار دیگر هم می‌گویم پرسپولیس و استقلال باید به بخش خصوصی واگذار شوند! پس اگر دست وزیر بود سال‌ها قبل این مسئله عملی می‌شد، اما نه تنها وزیر قدرتی ندارد که بقیه ارکان دولت هم ندارند.

نکته مهم دیگر اینکه چرا بخش خصوصی و یا یک فرد پولدار باید پرسپولیس و استقلال را بخرد؟ به خاطر شهرت؟ خب دو فردای دیگر که پول اسپانسر‌ها هم پیش‌خور می‌شود و طرف مشهور می‌شود چطور باید بدون حق پخش تلویزیونی و قانون کپی‌رایت و... باشگاه را اداره کند؟ اصلاً مگر امکان دارد؟ از وقتی ما به دنیا آمدیم آبی و قرمز مشغول پرداخت بدهی‌های گذشته هستند! اگر آن‌ها به بخش خصوصی هم واگذار شوند مالکان جدید باید حداقل تا ۱۰۰ سال آینده بدهی‌های قبلی و مالیاتی و... را بپردازند. پس طرف اگر ذره‌ای (توجه کنید فقط ذره‌ای) عقل داشته باشد، اصلاً به خرید پرسپولیس و استقلال فکر هم نمی‌کند حتی اگر پولش مثل بعضی از مرفهان بی‌درد از پارو بالا برود.

 

خبر ورزشی 

۳    
آی اسپورت
2019-10-21 09:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر