فهرست
زاکرونی: ژاپن در جام جهانی از هیچ تیمی نمی ترسد
زاکرونی: ژاپن در جام جهانی از هیچ تیمی نمی ترسد

زاکرونی: ژاپن در جام جهانی از هیچ تیمی نمی ترسد

آی اسپورت- آلبرتو زاکرونی، سرمربی تیم ملی ژاپن، اعلام کرد شاگردانش در رقابت های جام جهانی برزیل از هیچ تیمی هراس ندارند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ،‌ سرمربی ایتالیایی سامورایی های آبی از دیدار مقابل تیم ملی ساحل عاج به عنوان آزمونی بزرگ برای شاگردانش یاد کرد و تأکید کرد که شهرت یک تیم در جام جهانی تعیین کننده نیست.

زاکرونی به خبرنگاران گفت:" ما برای حریفان خود احترام قائلیم اما مطمئنا از آنها هراسی نداریم.

اگر با ترس وارد زمین بازی شویم دچار مشکل خواهیم شد. ما با آمادگی کامل به میدان می رویم و عملکردی با کیفیت از خود ارائه خواهیم داد. ما بازیکنان تهاجمی بسیاری در اختیار داریم."

تیم ملی ژاپن در گروه C جام جهانی همچنین باید به مصاف تیم های کلمبیا و یونان برود.

زاکرونی گفت:« مدت زمانی بود که فهرست بازیکنان دعوت شده را مورد بررسی قرار دادم اما می خواستم بازیکنان زیادی را مورد آزمایش قرار دهم.

کاهش تعداد بازیکنان و رساندن آنها به 23 بازیکن برایم دشوار بود . می خواستم با سپ بلاتر رئیس فیفا تماس بگیرم و از او بخواهم اجازه دهد بازیکنان بیشتری را به تیم ملی دعوت کنم. اما این گروه از بازیکنان می دانند باید به چه شیوه ای بازی کنند.

شینجی کاگاوا بازیکنی تأثیر گذار برای ژاپن است. او همواره کاری را که از او می خواهیم به خوبی انجام می دهد. هوندا نیز بازیکنی قدرتمند است و ما امیدواریم او نیز بتواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد."

     
آی اسپورت
2014-05-12 19:03:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر