فهرست
ادعای سایت گل؛ لوئیس انریکه در آستانه پیوستن به بارسا
ادعای سایت گل؛ لوئیس انریکه در آستانه پیوستن به بارسا

ادعای سایت گل؛ لوئیس انریکه در آستانه پیوستن به بارسا

آی اسپورت- به گزارش بخش اسپانیایی سایت گل، لوئیس انریکه، سرمربی فعلی سلتاویگو، در آستانه پیوستن به باشگاه بارسلوناست و قصد دارد تیم فصل بعدش را حول لیونل مسی، ستاره آرژانتینی آبی و اناری ها بسازد.

سرمربی سابق تیم B بارسلونا که بین سال های 1996 تا 2004 برای این باشگاه بازی کرد، هفته گذشته با آندونی سوبی ساره تا، مدیر ورزشی کاتالان ها دیدار کرد و سایت گل اکنون ادعا کرد که او در آستانه توافق با این باشگاه قرار دارد.

رجراردو مارتینو، سرمربی فعلی بارسا، که در تابستان گذشته هدایت این تیم را برعهده گرفت، نتوانست انتظارات را برآورده کند و بعد از یک فصل پر فراز و نشیب که با استعفای ساندرو روسل و مرگ تیتو ویلانووا، بسیار پرحاشیه هم شد، نوکمپ را ترک خواهد کرد.

بعد از استعفای تیتو ویلانووا در تابستان گذشته هم مدیران بارسا قصد داشتند لوئیس انریکه را به عنوان جانشین او انتخاب کنند اما انریکه پیش از آن هدایت سلتاویگو را برعهده گرفته بود و به همین دلیل، باشگاه کاتالانی به سراغ مارتینو رفت.

انریکه شروع چندان خوبی در سلتا نداشت اما رفته رفته تیمش نتایج بهتری کسب کرد که آخرین آن، پیروزی 2-0 شب گذشته مقابل رئال مادرید بود.

انریکه تا به حال حاضر به تایید این اخبار نشده اما روز گذشته تنها ابراز امیدواری کرد که بارسا قهرمان این فصل لالیگا شود:" دوست دارم بارسا قهرمان لالیگا شود. دلیلی ندارد که این مسئله را پنهان کنم."

گفته می شود او می خواهد پروژه جدید بارسا را حول مسی شکل بدهد و او را به نقطه کانونی تیم تبدیل کند. این در حالی است که مسی این فصل نتوانست درخشش فصول قبل را تکرار کند.

     
آی اسپورت
2014-05-12 20:18:17
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر