فهرست
کاشی:مسئولان صبا به فکر تمدید قرارداد بازیکنان آزاد باشند
کاشی:مسئولان صبا به فکر تمدید قرارداد بازیکنان آزاد باشند

کاشی:مسئولان صبا به فکر تمدید قرارداد بازیکنان آزاد باشند

آی اسپورتمرتضی کاشی، مدافع میانی صبا  قصد دارد دوران فوتبالش را در صبا به پایان ببرد.با مدافع اسلامشهری صبا به بهانه تغییرات اخیر در صبا و نیز تیم ملی فوتبال، گفت‌و‌گویی انجام داده‌ایم که از نظر می‌گذارنید:

 این روز‌ها تغییراتی در باشگاه رخ داده که مهم ترینش حضور اکبر غمخوار در هیئت مدیره باشگاه است. به نظر شما می‌توان به آینده صبا امیدوار بود؟

 غمخوار سابقه مشخص و روشنی در فوتبال ما دارد و فکر می‌کنم حضور وی در صبا اتفق بسیار خوب و مثبتی است اما در این می‌ان، نکته مهم این است که مسئولان قم نباید غمخوار را تنها بگذارند.

صبا برای موفقیت به اراده و تلاش جمعی نیاز دارد و نمی‌توان فقط از یک نفر انتظار داشت.

 نظرتان در باره استقرار صبا در قم چیست؟
 با انتقال تیم به قم به نظر من شرایط به مراتب بهتر از گذشته می‌شود و اسکان کامل تیم سبب می‌شود حمایت مردم به سمت تیم جذب شود و صبا جذابیت بیشتری برای مردم قم ایجاد می‌کند.جذب حمایت مردم قم به سمت تیم و حضورشان در ورزشگاه، مسئله‌ای است که به زمان نیاز دارد و ما نباید انتظار تغییرات سریع و زودهنگام در ارتباط بین مردم و صبا داشته باشیم.

 شما هم در قم ساکن می‌شوید؟
 بله من هم در قم خانه می‌گیرم چون رفت و آمد در این مسیر به شکل مداوم هم خسته کننده و هم خطرناک است.

چقدر از قراردادتان با صبا مانده؟
 من هنوز 2 فصل دیگر قرارداد دارم.

فصل گذشته از هفته هجدهم در کنار تیم نبودید و بخش زیادی از فصل را از دست دادید.
 زانوی من در بازی با نفت تهران آسیب دید و خیلی تلاش کردم که به بازی‌های انتهای فصل برسم اما موفق نشدم البته در حال حاضر شرایط خوبی دارم و امیدوارم بتوانم در فصل جدید، غیبت فصل گذشته را برای تیمم جبران کنم.

در مورد غیبت بین هفته هفتم و بازی با فجر سپاسی تا هفته دهم چطور؟ آن هم آسیب دیدگی بود؟
 در بازی با فجرسپاسی روی نیمکت بودم و البته بازی با داماش هم آسیب دیدگی داشتم البته در آن زمان از نظر روحی شرایط خوبی نداشتم.

از چه نظر؟ آیا بی‌انگیزگی بود؟ گفته می‌شد در آن زمان با مایلی کهن مشکل داشتید.
 بی‌انگیزگی هرگز برای من معنایی نداشته. اما رفتاری که در آن زمان با من به عنوان کاپیتان تیم می‌شد اصلا خوب نبود البته این اتفاقی بود که دیگر افتاده.سعی می‌کنم دیگر به آن قضایا فکر نکنم و با تمام وجودم در خدمت صبا و مردم خوب استان قم باشم.

 عنایتی گفته بود که مشکلات مالی صبا بی‌سابقه بوده، در حال حاضر زمانی را برای پرداخت مطالبات به شما اعلام کرده‌اند؟
 زمان مشخصی اعلام نشده اما تیم سال گذشته واقعا سختی کشید. امیدوارم با آمدن غمخوار و تلاش مسئولان استان قم این مشکلات حل شود.حل مشکلات مالی سبب می‌شود تیم با آرامش به کار خود ادامه دهد و بازیکنان دغدغه مالی نداشته باشند ضمن اینکه بازیکنان کلیدی هم از تیم جدا نشوند.صبا در حال حاضر بازیکنان آزاد زیادی دارد و من امیدوارم هر چه سریع‌تر مشکلات حل شود و با انتخاب مربی، برای تمدید قرارداد بازیکنان آزاد و جذب بازیکن برای پوشش نقاط ضعف تیم اقدام شود.

از ماندن مرفاوی در صبا استقبال می‌کنید؟
 مرفاوی در 2 فصل اخیر زحمات بسیار زیادی برای صبا کشیده و در صورتی که در صبا بماند من به نوبه خودم از ماندنش خوشحال می‌شوم.مرفاوی با بازیکنان رابطه بسیار خوبی دارد و در عین حال در تمرینات بسیار جدی است و تیم هم برای او احترام قائل است.

     
آی اسپورت
2014-05-12 20:26:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر