فهرست
ماتا: منچستریونایتد فصل بعد برای قهرمانی می جنگد
ماتا: منچستریونایتد فصل بعد برای قهرمانی می جنگد

ماتا: منچستریونایتد فصل بعد برای قهرمانی می جنگد

آی اسپورت- خوان ماتا، هافبک اسپانیایی منچستریونایتد، معتقد است شیاطین سرخ می توانند فصل آینده نتایج ناامید کننده این فصل را جبران کنند.

منچستریونایتد این فصل با هدایت دیوید مویس نتایج بسیار ضعیفی کسب کرد و حتی اخراج این مربی و حضور رایان گیگز نتوانست مقامی بهتر از هفتمی برای آنها رقم بزند.

اما ماتا که در ژانویه از چلسی به منچستریونایتد پیوست، معتقد است که می توانند فصل آینده قهرمان لیگ برتر شوند.

او به خبرنگاران گفت:" در یونایتد می دانید که اگر یک فصل نتوانید قهرمان شوید، سال بعد به این مهم دست خواهید یافت و برای آن آماده خواهیم بود. فکر می کنم منچسترسیتی شایسته قهرمانی بود و باید به آنها تبریک گفت. تلاش خواهیم کرد تا فصل بعد جشن قهرمانی را به الدترافورد بیاوریم."

او همچنین در مورد گلزنی اش مقابل ساوتهمپتون که موجب شد این تیم در آخرین دیدار فصل از شکست نجات پیدا کند گفت:" گل من باعث شد از شکست مقابل ساوتهمپتون فرار کنیم ولی نتیجه و رده مان در جدول، باعث افتخارمان نیست. من هم با وجود 31 بازی، در این فصل به اندازه کافی به میدان نرفتم."

ماتا در مورد انتخاب داوید دخه آ به عنوان بهترین بازیکن این فصل باشگاه منچستریونایتد گفت:"  این اولین بار است که یک دروازه بان، این جایزه را می برد و داوید شایسته آن است. او توانایی های بسیاری دارد و می تواند به یکی از برترین دروازه بانان دنیا، بدل شود."

     
آی اسپورت
2014-05-12 20:28:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر