فهرست
داور دیدار بارسا- اتلتیکو مادرید مشخص شد؛ متئو لائوز از والنسیا
داور دیدار بارسا- اتلتیکو مادرید مشخص شد؛ متئو لائوز از والنسیا

داور دیدار بارسا- اتلتیکو مادرید مشخص شد؛ متئو لائوز از والنسیا

آی اسپورت- کمیته داوران فوتبال اسپانیا متئو لائوز 37 ساله را برای قضاوت دیدار حساس تیم های بارسلونا و اتلتیکو مادرید در هفته پایانی رقابت های این فصل لالیگا انتخاب کرد.

با تساوی شب گذشته اتلتیکو و بارسا مقابل مالاگا و ال چه، سرنوشت قهرمانی این فصل فوتبال اسپانیا به هفته پایانی کشیده شد و اکنون کمیته داوران، قضاوت این دیدار را به لائوز سپرد.

او که از سال 2011 وارد لیست داوران بین المللی شده، در این فصل دیدار فینال کوپا دل ری بین تیم های رئال مادرید و بارسلونا را نیز قضاوت کرد که با پیروزی 2-1 رئالی ها به پایان رسید.http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Mateu+Lahoz+Real+Madrid+CF+v+Club+Atletico+-hV9N0LZf1xl.jpg


لائوز در رقابت های این فصل تنها یک بار برای اتلتیکو قضاوت کرد که با پیروزی 2-0 آنها مقابل سلتاویگو در هفته بیست و هفتم همراه بود.

او همچنین دو بار در هفته های دوم و چهاردهم برای بارسا قضاوت کرد که در آن دیدارها، شاگردان مارتینو توانستند به ترتیب مالاگا و گرانادا را با نتایج 1-0 و 4-0 شکست بدهند.

بارسا برای رسیدن به قهرمانی به پیروزی در دیدار هفته آینده نیاز دارد اما شاگردان سیمئونه با یک تساوی هم می توانند جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

دو تیم در این فصل 5 بار مقابل هم قرار گرفتند که بارسا در هیچ یک از دیدارها نتوانست اتلتیکو را شکست بدهد.

     
آی اسپورت
2014-05-12 20:50:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر