فهرست
گزارش ویژه: بهترین و بدترین لباس های جام جهانی 2014/ پیراهن ایرانی ها از بدترین لباس های جام جهانی!
گزارش ویژه: بهترین و بدترین لباس های جام جهانی 2014/ پیراهن ایرانی ها از بدترین لباس های جام جهانی!

گزارش ویژه: بهترین و بدترین لباس های جام جهانی 2014/ پیراهن ایرانی ها از بدترین لباس های جام جهانی!

آی اسپورت- جام جهانی برزیل کمتر از 30 روز دیگر آغاز می شود و یکی از جذابیت های مسابقات لباس های رنگارنگ تیم های حاضر در مسابقات است. لباس هایی که ممکن است سال ها به خاطر طرح و شمایلش در خاطره ها بماند. وب سایت شبکه ان دی تی وی در گزارشی 5 لباس برتر و هم چنین 5 لباس زشت جام جهانی 2014 را انتخاب کرده که متاسفانه لباس تیم ملی کشورمان جزو زشت ترین ها انتخاب شده است! در زیر می توانید 5 لباس زشت و زیبای جام جهانی را ببینید: 

5 لباس زیبا در جام جهانی 2014

Cameroon

لباس کامرونی ها در جام جهانی 2014 واقعا زیباست. کامرونی ها البته همیشه در طراحی لباس هایشان سلیقه به خرج می دهند و این بار هم به لطف کمپانی پوما با لباسی زیبا پای به مسابقات می گذارند.

Russia


لباس های همیشه ساده ی روسیه را ادیداس این بار به زیبایی هر چه تمام تر طراحی کرده است. نوار آبی در قسمت شانه ها، شماره های طلایی و لبه ی شرت که پرچم روسیه را در خود جای داده، لباسی ساده اما مجلل را ایجاد کرده است.

Brazil


لباس زرد و سبز برزیل همیشه پر فروش ترین پیراهن تیم های ملی دنیا بوده است. حالا کمپانی نایک برای برزیلی ها که جام را در خانه برگزار می کنند لباسی شیک را طراحی کرده است. ساده و بسیار شیک!

Argentinaآرژانتین کشوری است که همیشه با لباس تیم فوتبالش شناخته می شود. لباسی با شمایل آبی آسمانی و سفید راه راه که حتما شماره 10 اش هم خاطره انگیزترین پیراهن ورزشی کل دوران بوده است. آرژانتینی ها که با آدیداس قرارداد دارند با این شورت و پیراهن در برابر ما قرار خواهند گرفت. البته در زمین مسابقه این لباس واقعا جذاب است.


Germany

آلمان ها از دهه ی 90 به بعد لباس های چندان جذابی را بر تن نکرده اند. اما ادیداس برای جام جهانی 2014 بهترین طرح هایش را آماده کرده تا نشان دهد در زمینه ی تولید لوازم ورزشی با اختلاف برترین است. آلمان ها با این لباس مثل یک قهرمان جام جهانی به میدان می روند، اینطور نیست؟!

5 لباس زشت در جام جهانی 2014


Italy

برای کشوری که مرکز مد و فَشِن جهان است چنین لباسی فاجعه است. لاجوردی پوشان ایتالیایی که همیشه لباس های زیبایی را بر تن می کند جام جهانی 2014 را از نظر البسه بَد شروع می کنند. به نظر پوما تمام خلاقیتش را خرج لباس های تیم ملی کامرون کرده است!

United States of America
ساده تر از این نمی شود. انگار نایکی ها تی شرتی را از یک فروشگاه خریداری کرده اند و تنها لوگوی فدراسیون آمریکا را روی آن چسبانده اند. خیلی بَد!

England  لباس سه شیر ها همیشه طرحی کلاسیکی داشته اما در برزیل پیراهنی که بازیکنان انگلیسی بر تن می کنند جذابیت خاصی نخواهد داشت. شاید از کشوری که بهترین لیگ دنیا را در اختیار دارد انتظار بیشتری می رفت.

Iran
طرح یوزپلنگ آفریقایی برای حمایت از یوزپلنگ در حال انقراض ایرانی ! که از یک سایت طراحی به قیمت 12 دلار خریداری شده. در کنار این می توان آل اشپورت ضعیف ترین کمپانی حاضر در جام جهانی بدانیم. اینها همه کافی است تا لباس تیم ملی کشورمان یک پیراهن زشت در سایت های جهانی معرفی شود. هر چند خارجی ها لباس دوم مان را بیشتر پسندیده اند.


Honduras

هندوراسی ها با تلاش فراوان توانستند خود را به جام جهانی برسانند. هر چند آنها یکی از کم نام و نشان ترین تیم های جام هستند، اما دلیل نمی شود که پیراهن شان اینقدر زشت باشد. آنها تمام تلاش شان را فقط برای رسیدن به جام جهانی خرج کرده اند!


امید صادقی 

۱    
آی اسپورت
2014-05-13 02:21:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر