فهرست
گزارش سایت وای اسکوت در مورد جهانبخش؛ لژِیونر بعدی ایران در انگلیس
گزارش سایت وای اسکوت در مورد جهانبخش؛ لژِیونر بعدی ایران در انگلیس

گزارش سایت وای اسکوت در مورد جهانبخش؛ لژِیونر بعدی ایران در انگلیس

آی اسپورت- سایت وای اسکوت در گزارشی درباره علیرضا جهانبخش، ستاره ایرانی نایمخن، او را یکی از ستاره های آینده فوتبال آسیا در اروپا معرفی کرد.

در گزارش ای اسکوت آمده:" سقوط نایمخن به دسته دوم هلند احتمال پیوستن جهانبخش به یک باشگاه جدید در تابستان را افزایش داده است؛ به ویژه که او یک جام جهانی هم در پیش دارد.

آنهایی که دیدارهای پرتغالی در جام جهانی 2010 را دیده اند، می دانند که کی روش مربی است که به تاکتیکهای دفاعی علاقه دارد اما با توجه به مشکل گلزنی ایران در دیدارها اخیر، جهانبخش می تواند به حضور در جام جهانی و بازی در این رقابت ها خوش بین باشد.http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/4f14f94ac31.jpg


بازی های او برای باشگاه و تیم ملی کشورش بسیار نویدبخش بوده و در کنار دیگر ستاره جوان فوتبال ایران، سردار آزمون که مورد توجه میلان و آرسنال است، می توانند ستاره های آینده تیم ملی ایران باشند.

او که توجه استعدادیاب های منچستریونایتد را جلب کرده، ممکن است بعد از دژاگه و قوچان نژاد، سومین بازیکن ایرانی باشد که در یکی دو فصل اخیر راهی فوتبال انگلیس می شود؛ به ویژه اگر بتواند ایران را از گروه F به سلامت عبور بدهد."

وای اسکورت همچنین در انتهای مطلب، ویژگی های جهانبخش را با نمردهی از 10 مورد ارزیابی قرار داده است:

شوتزنی: 6

پاس: 6

تکل: 7

سرزنی: 7

سرعت: 7

دید: 6

توانایی بالفعل: 6

توانایی بالقوه: 8

ارزش فعلی: 1 میلیون پوند

ارزش بالقوه: 9 میلیون پوند

     
آی اسپورت
2014-05-12 21:55:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر