فهرست
مهاجم تیم ملی بوسنی: هدف کنونی ما صعود از گروه است
مهاجم تیم ملی بوسنی: هدف کنونی ما صعود از گروه است

مهاجم تیم ملی بوسنی: هدف کنونی ما صعود از گروه است

آی اسپورت - وداد ایبیسویچ، بازیکن 29 ساله ی تیم ملی بوسنی، که در حال حاضر در تیم اشتوتگارت آلمان بازی می کند، اعتقاد دارد برای نتیجه گرفتن در جام جهانی باید جو مناسبی در اردوی تیم ملی این کشور ایجاد شود.

وی در مورد برنامه هایش در چند روز آینده گفت:"در چند روز آینده قصد دارم به استراحت و ریلکس کردن بپردازم. برای پیوستن به اردوی تیم ملی کشورم بسیار مشتاقم."

رقابت های بوندس لیگا به تازگی به پایان رسیده اند و ایبیسویچ فصل گذشته را فصلی پر فراز و نشیب می داند.

"نمی توانم از فصلی که گذشت، راضی باشم؛ بخصوص از نیمه ی دوم آن. از ابتدای زمستان تا کنون مشکلات زیادی داشتیم و مهم ترین چیز این است که، در بوندس لیگا باقی ماندیم. در مقطعی از فصل به دلیل دریافت یک کارت قرمز پنج بازی از همراهی تیمم محروم شدم، که این مساله برایم اصلا خوب نبود."

وی در ادامه گفت:"در حال حاضر روی تیم ملی کشورم تمرکز کرده ام. مهمترین چیز، خوب و درست آماده شدن برای جام جهانی است. همه ی بازیکنان می خواهند سلامت بمانند و در بهترین شرایط به استقبال جام جهانی بروند. هدف اول ما رسیدن به دور یک هشتم نهایی است. همه به دنبال بهترین چیز هستند."

او درمورد شرایطش در ترکیب تیم ملی و رقابت مشکلی که با سایر مهاجمان دارد گفت:"این مربی است که تصمیم می گیرد."

ایبیسویچ در مورد فشاری که روی مربی تیم است، گفت:"چنین چیزی در آلمان هم هست. این بخشی از این کار است و فکر می کنم کاملا هم طبیعی است. به هر حال همه باید برای ایجاد یک جو خوب و گرفت نتایج عالی تلاش کنیم."

     
آی اسپورت
2014-05-12 22:56:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر