فهرست
تهدید داعش؛ مسی و رونالدو را در مسکو می‌کشیم
تهدید داعش؛ مسی و رونالدو را در مسکو می‌کشیم

تهدید داعش؛ مسی و رونالدو را در مسکو می‌کشیم

آی اسپورت - گروه تروریستی داعش، در آستانه شروع جام جهانی روسیه، رونالدو و مسی را تهدید کرد که آنها را به قتل خواهد رساند. داعش که پیشتر بازیکنان فوتبال و ورزشگاه‌ها را تهدید به عملیات تروریستی کرده بود، بار دیگر در آستانه جام جهانی، تهدید جدیدی را رسانه‌ای کرد.

 

1
1

تصاویر منتشر شده دو سرباز این گروهک، مسی و رونالدو را روی زمین خوابانده و در حال بریدن سر آنها هستند. در توضیح این عکس، داعش نوشته: «زمین را با خون شما پر خواهیم کرد.»

 

2
2

پوستر دومی که از داعش منتشر شده، به نظر یک ریموت انفجار است که در یک ورزشگاه قرار دارد و در توضیح آن نیز نوشته شده: «جام جهانی 2018 روسیه – پیروزی برای ما خواهد بود!»

 

3
3

در طول چند سال اخیر، این گروهک تروریستی، عکس‌های متعددی در تهدید این دو ستاره فوتبال منتشر کرده است. درماه مارس، داعش عکسی فتوشاپ شده از مسی منتشر کرد که پشت میله‌های زندان گوانتانامو با لباس اسارت قرار گرفته است.

 

4
4

عکس دیگری که داعش منتشر کرده، مسی را مثل دیگر اعدامیان این گروه به تصویر کشیده که یک سرباز داعش، آماده بریدن سر اوست.

 

5
5

در ماه اکتبر نیز تصویری توسط داعش منتشر شده بود که یک سرباز این گروه، با بمبی که کنارش قرار گرفته، نگاهی به یکی از ورزشگاه‌های روسیه دارد. جام جهانی روسیه در 11 شهر روسیه برگزار خواهد شد و فینال رقابت‌ها، در ورزشگاه لوژنیکی مسکو انجام خواهد شد.

صد‌ها هزار هوادار فوتبال از سرتاسر جهان برای تماشای رقابت‌ها به روسیه سفر خواهند کرد و اکثرا در مسکو و سن پترزبورگ سکونت خواهند داشت. سن پترزبورگ دومین شهر بزرگ روسیه است که یکی از حملات تروریستی داعش که منجر به کشته شدن 14 نفر شد، در این شهر انجام شد. این حمله با پاسخ روس‌ها همراه شد و آنها پس از آن، مواضع داعش را در سوریه بمباران کردند. هزاران روس برای پیوستن به داعش به خاورمیانه سفر کردند و حدود 2400 نفر تنها از مسکو به داعش پیوستند.

 

ورزش سه

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-05-17 12:36:00
نظر دهید

۴ نظر
Azad
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۴
منه ایرانی اهل سنت کورد با زبان روزه میگویم:«دعا می کنم خدای متعال به برکت و بزرگی این ماه عزیز، ریشه شما بی وجدان های قاتل را بخشکاند که از نظر تمام اهل سنت همه اعمالتان خلاف شرع و حرام است».
اعمال این دو نفری که میخاهید بکشید، موجب شادی بندگان خدا می شود و اعمال شما مزدوران بی پدر وحشت و مرگ را به دنبال داره.
واقعا آیا شما انسان هستید یا از نسل شیاطین؟!
مارال
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۴
واقعا ! اینا آدم نیستن اینا آشغالن، اینا حیوونن حتی از حیوون هم پست ترن !
به اسم اسلام هر غلطی که میخوان میکنن!
مارال
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۵
هیچچچچچ غلطی نمیکنن. اونموقع که عراق دستشون بود غلطی نکردن چه برسه به حالا !!!
فرحان روستای خسروی عربخانه بیرجند
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۸
در ترجمه اشتباهی صورت گرفته بود.
زمین با خون هایتان پر خواهد گشت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر