فهرست
گزارش روز : نگاهی به اوضاع و احوال پرسپولیس:شهریار دل نگران اسب زین کرده خادم!
گزارش روز : نگاهی به اوضاع و احوال پرسپولیس:شهریار دل نگران اسب زین کرده خادم!

گزارش روز : نگاهی به اوضاع و احوال پرسپولیس:شهریار دل نگران اسب زین کرده خادم!

آی اسپورت -صدای امیر خادم هنوز در گوش خبرنگارانی که به سالن کنفرانس رفته بودند می پیچد.« حالا این اسب زین کرده را در اختیار هیأت مدیره خوب قرار می‌دهیم تا آنها از فردا پاسخگوی خوبی برای هواداران باشند.» اسب زین کرده خادم قرار بود دغدغه هواداران پرسپولیس را رفع کند. مصاحبه های رنگارنگ اعضای هیات مدیره هم که همه متفق القول به عذم فرصت سوزی و انجام امور تیم فوتبال باشگاه در اولین فرصت معتقد بودند هم گواه دیگری بر این بود که قرار است فردای روز انتخاب هیات مدیره و مدیر عامل، پرسپولیسی ها شروع خوبی را تجربه کنند.

استیلی گفته بود« این اولین باری است که پول در باشگاه است و بدهی بازیکنان پرداخت خواهد شد و می‌توانیم بازیکن جدید هم بگیریم»
دایی که می دانست اردوهای تیم ملی در پیش است و برای جذب ملی پوشان مدنظر خود و تمدید با ملی پوشانی که فصل قبل هم ردای سرخ بر تن داشتند نباید وقت را از دست بدهد بلافاصله برنامه کاری و لیست مدنظر خود را تحویل مدیرعامل داد. از آن روز به بعد همه منتظر تحرکات سرخپوشان در بازار نقل و انتقالات بودند اما کمترین ردپایی از آنها در این بازار دیده نمی شود.
مسدود بودن حساب ها یا هر علت دیگری را که مدنظر قرار دهیم باید پذیرفت که این روزها دایی نگران است و این دل نگرانی هم بی سبب نیست.ملی پوشان روانه اتریش شدند و دهم خرداد برمی گردند و بلافاصله دو روز بعد رهسپار برزیل خواهند شد. این یعنی آن که دایی حداقل تاپایان مرحله گروهی جام جهانی (چهارم تیر ماه) نمی داند کدام ملی پوش را در اختیار دارد یا ندارد. اگر شانس صعود به مرحله بعد را برای تیم کشورمان قائل باشیم این مهلت تمدید می شود. مروری بر اظهارات دو روز ابتدایی معرفی هیات مدیره پرسپولیس در کنار سکوت خبری این روزهای آنها خود بیان گر همه مسائلی است که باعث نگرانی شهریار شده است:
 
7/2/93
خادم: در کمتر از 3 ماه مسائل مربوط به پرسپولیس را سازماندهی کردیم. برند استقلال و پرسپولیس آنقدر باارزش است که با قدرت بگویم قراردادی منعقد کردیم که گذشته، حال و آینده پرسپولیس را تضمین می‌کند این اتفاق برای همه کسانی که با سفارش یا بی‌سفارش به پرسپولیس وارد شده‌اند اتفاق نیفتاده و حالا این اسب زین کرده را در اختیار هیأت مدیره خوب قرار می‌دهیم تا آنها از فردا پاسخگوی خوبی برای هواداران باشند. فردا هم اولین جلسه را در وزارت ورزش برگزار می‌کنیم و از هیأت مدیره جدید میزبانی خواهیم کرد و فکر می‌کنم در جلسه فردا برای انتخاب مدیرعامل به جمع‌بندی برسند و کار آغاز شود و بتوانند تیم فصل آینده را ببندند . این اسپانسر اسم ندارد فقط پول می‌دهد.


8/2/93
استیلی: این اولین باری است که پول در باشگاه است و بدهی بازیکنان پرداخت خواهد شد و می‌توانیم بازیکن جدید هم بگیریم.
رحیمی:  20 سال است که طرفداران استقلال و پرسپولیس نگران مسائل مالی باشگاه محبوب‌شان هستند و الان ما باید روی پای خودمان بایستیم و هواداران پرسپولیس فقط باید نگران برد و باخت تیم‌شان باشند نه نگران مسائل مالی. باید برای فصل آینده سریع تیم خوبی را ببنیدم و در کنار آن طلب سال قبل بازیکنان را پرداخت خواهیم کرد.
مونسان: جلسه به نفع پرسپولیس بود و هر روز همه چیز برای پرسپولیس بهتر می‌شود.
استیلی:  ما در فصل گذشته موفق شدیم سهمیه آسیا را بگیریم.پس از صحبت‌هایی که در مورد کادر فنی انجام می‌دهیم تا مسائل حل شود، سعی می‌کنیم خواسته‌های آنها سریع را اجرایی کنیم تا در لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده بتوانیم به هدف‌هایمان برسیم.
و البته سئوال مهم این است که ؛ پس چی شد ؟

     
آی اسپورت
2014-05-13 11:09:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر