فهرست
آغاز روزهای کار سخت؛ با این تمرینات در جام‌جهانی چه می‌ کنیم؟
آغاز روزهای کار سخت؛ با این تمرینات در جام‌جهانی چه می‌ کنیم؟

آغاز روزهای کار سخت؛ با این تمرینات در جام‌جهانی چه می‌ کنیم؟

آی‌اسپورت‌ ـ ساعتی بعد از نشستن پروازی که ملی‌پوش های ایران را به اتریش رساند. کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی‌ شاگردانش را به خط کرد تا حتی یک روز را برای آماده سازی از دست ندهد.

سرمربی تیم‌ملی‌ فوتبال ایران قبل از آنکه فهرست 30 نفره اش را به فیفا بفرستد، در سکوت ذهنی در گوشه ای از سالن نشست و تمرینات بازیکنان را زیرنظر گرفت. بازیکنانی که حالا بیشتر از همه عمرشان عرق می‌ ریزند تا بخشی از تیم‌ملی‌ ایران در جام‌جهانی پیش رو باشد.

تمرینات کی‌روش و مربی بدنسازش بسیار جدی و بی رحمانه هستند و بیچاره آن 7نفری که بعد از تحمل این همه فشار جایی  در تیم‌ملی‌ نداشته باشند. لابد کی‌روش همین حالا هم در تشویش آن روز است اگرچه او در دوران طولانی مربیگری اش را روزهایی از این دست را بسیار تجربه کرده؛ روزهای تلخ مربیگری.
به هر حال چاره ای هم جز این نیست در رقابت های فوتبال همیشه یک قهرمان وجود دارد و از بین 70میلیون ایرانی تنها 30 نفر به دور نهایی انتخابی جام‌جهانی رسیده اند پس فعلا هیچ راهی نیست جز پشت سر گذاشتن این فشار، فشاری که هاشم  بیگ‌زاده مدافع ملی‌پوش استقلال عقیده داشت اگر در لیگ به تیمی وارد بیاید آن تیم 10 هفته قبل از پایان مسابقات لیگ قهرمان خواهد شد....

و حالا سوال این است با این دوچرخه زدن ها، این حرکات کششی بی پایان و این تمرکز نفسگیر ما قرار  است در جام‌جهانی به کجا برسیم.

     
آی اسپورت
2014-05-13 11:11:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر