فهرست
اختصاصی: تماس وزیر ورزش با مالک پدیده: سقف را نشکنید
اختصاصی: تماس وزیر ورزش با مالک پدیده: سقف را نشکنید

اختصاصی: تماس وزیر ورزش با مالک پدیده: سقف را نشکنید

آی‌اسپورت‌ ـ باشگاه پدیده شاندیز در شرایطی وارد رقابت های این فصل فوتبال ایران شد که شایعات خبر از خریدهای میلیاردی و سروصدای عجیب و غریب پیرامون این تیم در فصل نقل و انتقالات می‌ دادند. اما فقط چندی بعد از مطرح شدن نام هایی مثل امیر قلعه‌نویی، مهدی رحمتی، رضا حقیقی، آندو تیموریان و ... پدیده ترمزها را کشید و رویه تازه ای را در دستور کار قرار داد.
رویه ای که البته کاملا با ذهنیت مدیریت این باشگاه بیگانه است. آنها با انتخاب علیرضا مرزبان سعی کرده اند از این به بعد مشیی اقتصادی را در پیش بگیرند و ظاهرا سقف قرارداد این تیم در سال جدید کمی بیش از 500 میلیون تومان است. اما این اتفاقا چگونه افتاده است؟
به گزارش خبرنگار آی‌اسپورت‌ از مشهد در روزهایی که تنور شایعه به حداکثر حرارت خود رسیده بود وزیر ورزش در تماسی با محسن پهلوان مالک باشگاه پدیده از وی می‌ خواهد این باشگاه به هیچ وجه با روشی که در نشریات به گوش می‌ رسد حرکت نکند و بازار فوتبال ایران را به هم نزند.
گودرزی به پهلوان گفته وزارت ورزش این کار را از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس آغاز کرده و انتظار  دارد سایرین هم در این زمینه همراه وزارتخانه باشند. این توصیه از سمت پهلوان اجابت شده و حالا فهرست بازیکنان وی را اکثرا کسانی تشکیل داده اند که ستاره های بزرگی نیستند. آنها بازیکنا متوسط اند که البته براساس ایده های ذهنی سرمربی تیم جذب خواهند شد.
با روشی که پدیده در پیش گرفته امسال نباید در انتظار ظهور یک تیم کهکشانی در لیگ‌برتر باشیم، کاری که قبلا استیل آذین، سپاهان و ... انجامش داده بودند.
     
آی اسپورت
2014-05-13 11:54:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر