فهرست
اعلام امیدوار سپاهانی ها به درخشش در فصل تازه: ما برمی گردیم
اعلام امیدوار سپاهانی ها به درخشش در فصل تازه: ما برمی گردیم

اعلام امیدوار سپاهانی ها به درخشش در فصل تازه: ما برمی گردیم

آی‌اسپورت‌ ـ وب سایت باشگاه سپاهان با انتشار مطلبی در صفحه اولش به هواداران این باشگاه وعده داده که نگران چیزی نباشند چون سپاهان خیلی زود به مسابقات آسیایی برمی گردد، جایی که به عقیده نویسنده مطلب به آن تعلق دارد. در مطلب نوشته شده در وب سایت سپاهان که در آن ابراز امیدواری شده، سپاهان در برگشت به رقابت های آسیایی دوباره تا مراحل بالا فینال پیش برود چنین آمده است:

فصل آتی در آسیا حضور نداریم و باید دقیق و کارشناسانه اهداف و خواسته هایمان در آسیا را مرور کنیم. شاید این جملات توجیهی بر عدم راهیابی مان به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال پیش رو تلقی شود، اما این موضوعی بود که به هر تقدیر پیش آمد و اینک که جایمان در آسیای ۲۰۱۵ خالیست، از آن باید به عنوان فرصتی برای بازنگری در برنامه های آسیایی مان در قاره کهن استفاده کنیم.

از سال ۲۰۰۷ به دلایل مختلف که هر کدام جای بحث و بررسی خود را دارد دیگر نتوانستیم تا مراحل پایانی این رقابت ها صعود کرده و هر سال پس از ناکامی به امید سال آینده بودیم.

این بار که سال آینده ای در کار نیست، فرصت ناخواسته ای پیش آمد برای بازنگری و مرور اهداف آسیایی و آماده سازی مان برای مبارزه با غول های تا دندان مسلح شرق و غرب قاره کهن تا به قول و قرارمان با هواداران سپاهان عمل کنیم.

  باید خود را آماده بازگشتی دوباره کنیم.  پکیج مان را برای موفقیت آسیایی تکمیل تر کرده و با سپاهانی  با عطش قهرمانی در آسیا دوباره باز گردیم ، همانند سال ۲۰۰۷ ، اما این بار منهای خاطره تلخ فینال..

     
آی اسپورت
2014-05-13 11:57:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر