فهرست
مجید جلالی :  خوشحالم که به فوتبال برگشتم / می خواهم باشگاه سایپا را بسازم
مجید جلالی : خوشحالم که به فوتبال برگشتم / می خواهم باشگاه سایپا را بسازم

مجید جلالی : خوشحالم که به فوتبال برگشتم / می خواهم باشگاه سایپا را بسازم

آی اسپورت - باشگاه سایپا با انتشار اطلاعیه ای مجید جلالی را به عنوان سرمربی فصل آینده تیم فوتبال بزرگسالان خود معرفی کرد.
سرمربی فصل گذشته تراکتور سازی ، پس از اینکه به عنوان سرمربی سایپا منصوب شد گفت: خوشحالم که می‌توانم دوباره به فوتبال برگردم و به فوتبال خدمت کنم. آمده‌ام که بتوانم باشگاه سایپا را بسازم. امیدوارم بتوانم در آینده ثمره خوبی از خود به جا بگذارم.  طبق توافقی که با باشگاه سایپا انجام دادم قرار است با یک برنامه‌ریزی صحیح، کارهای اصولی را انجام دهیم به طوری که می‌خواهیم از یک نقطه شروع کنیم تا در نهایت به هدف‌مان که همان موفقیت است، برسیم. خوشبختانه باشگاه سایپا هم برای این منظور زمان کافی را در اختیار ما قرار داده است.

 سرمربی جدید باشگاه سایپا تصریح کرد: ان‌شاءالله به لطف خدا می‌توانیم به جایی برسیم که باشگاه سایپا از لحاظ برنامه‌ریزی و ساختار فوتبالی الگوی سایر باشگاه‌ها باشد. ما می‌خواهیم با همکاری مسئولان باشگاه و همین طور با یک همدلی، به این هدف برسیم.
ما برای آینده برنامه‌ریزی کرده‌ایم و قصد داریم با تغییر ساختار بازی تیم‌مان و همین طور تغییر در مباحث فرهنگی، یک تیم ایده‌آل بسازیم. امیدوارم تمام این صحبت‌ها و اهداف باشگاه با تلاش‌های من و همین طور همکاری مسئولان باشگاه محقق شود.

جلالی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا مبلغ قرارداد شما و مدت آن محرمانه است اظهار کرد: این گونه موارد را باید از مسئولان باشگاه بپرسید. من نمی‌توانم درباره این گونه مسائل صحبت کنم. 

     
آی اسپورت
2014-05-13 12:43:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر