فهرست
همیلتون: مرسدس امتیاز زیادی از دست داده
همیلتون: مرسدس امتیاز زیادی از دست داده

همیلتون: مرسدس امتیاز زیادی از دست داده

آی‌اسپورت- لوییس همیلتون اعتقاد دارد تیم مرسدس امتیازات زیادی را در نیم فصل اول در رقابت قهرمانی تیمی سال 2017 مقابل رقیبش، فراری از دست داده. در حال حاضر تیم آلمانی با 39 امتیاز بیشتر نسبت به فراری به تعطیلات تابستانی می رود. با این حال، همیلتون احساس می کند این اختلاف برای قهرمانی کافی نیست. او در این باره گفت: ما امتیازات زیادی را از دست داده ایم؛در حالی که تیم فراری بیشتر از فرصت ها استفاده کرده. من امیدوارم دیگر امتیازات را به راحتی از دست ندهیم.مرسدس نمایش قدرتمندانه ای در گرندپری بریتانیا داشت و توانست فقط در یک مسابقه 22 امتیاز از رقیب خود فاصله بگیرد. اما یک-دوی فراری در مجارستان کافی بود تا 16 امتیاز را جبران کنند.

در آن مسابقه، همیلتون در جبران فداکاری هم تیمی خود والتری بوتاس، جایگاه سوم خود را به او تقدیم کرد که البته در نتیجه کلی تیم تغییری ایجاد نکرد؛ اما برای راننده بریتانیایی 3 امتیاز غیر قابل جبران از دست رفت. وی درباره اتفاقات پیش رو می‌گوید: من نمی دانم چرا در آن آخر هفته با فراری قابل مقایسه نبودیم، اما می دانم که این اتفاق در مسابقه بعدی اتفاق نیفتاد. خوشبختانه ما اسپا را پیش رو داریم که شرایطی شبیه به سیلوراستون دارد. من معتقدم ما در اینجا محکوم به برد هستیم، اما این موضوع نیاز به تلاش 100 درصدی تمام پرسنل تیم دارد.

او درباره 11 مسابقه ای که در سال 2017 سپری کرده نظر خود را اینگونه بیان می کند: جدی و (نیازمند) تمرکز فیزیکی، ذهنی و روحی. و زمان خوبی برای داشتن تعطیلات تابستانی است. تا  اینجا فصل بسیار سختی بوده است. تعطیلات زمان بسیار خوبی برای سپری کرده زمانی در کنار خانواده یا هر کار دیگر است تا آماده برگردید. من امیدوارم تیم من قوی برگردد؛ و من هم سعی می کنم قویتر باشم.

     
آی اسپورت
2017-08-07 18:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر