فهرست
پرسپولیس برابر شعبه دوم استقلال/ 1+5
پرسپولیس برابر شعبه دوم استقلال/ 1+5

پرسپولیس برابر شعبه دوم استقلال/ 1+5

آی اسپورت- بازی هفته نوزدهم پرسپولیس در قم برابر صبا برگزار می شود؛ روبروی تیمی که می تواند صاحب لقب شعبه دوم استقلال باشد. به جز مرفاوی که سرمربی صباست، کریم بوستانی به عنوان دستیار او، سابقه حضور در استقلال را دارد و جمعی از بازیکنان قدیمی آبی ها هم در ترکیب صبا حاضرند. اگر مرفاوی به همه استقلالی هایش بازی بدهد، پرسپولیس برابر صبایی بازی می کند که 5 بازیکن با سابقه پوشیدن پیراهن رقیبش در دربی را دارد.

 

صمد مرفاوی

در لیگ های ششم و نهم، سرمربی استقلال بود و هرگز موفق به شکست دادن پرسپولیس در دربی ها نشد. او کلا یک بار به عنوان سرمربی پرسپولیس را در لیگ برتر برده است آنهم وقتی سرمربی مس بود.

 

رضا عنایتی

متخصص گل زدن به پرسپولیس با سابقه زدن دو گل در دربی. عنایتی در لیگ های سوم، چهارم، پنجم، نهم و چهاردهم بازیکن استقلال بود.

 

میثم مجیدی

جدیدترین استقلالی صباست. مجیدی فصل قبل، مدافع چپ فیکس استقلال بود ولی در نیم فصل اول امسال، حتی یک بار هم در ترکیب اصلی قرار نگرفت.

 

علیرضا رمضانی

بازیکنی که خیلی ها به او و تکنیکش امید بسته بودند. رمضانی ابتدای این فصل استقلال را به مقصد تراکتورسازی ترک کرد تا بازی کند ولی در تبریز فرصتی برای حضور در زمین نداشت و به صبا آمد. رمضانی سابقه حضور در استقلال در لیگ های 14 و 15 را دارد.

 

محسن فروزان

گزینه قلعه نویی برای حراست از دروازه استقلال در لیگ چهاردهم. فروزان نیم فصل اول امسال را در لیگ یک گذراند ولی حالا دروازه بان صباست و در این 3 هفته اخیر، بهترین بازیکن این تیم.

 

حنیف عمران زاده

سابقه زدن گل در دربی به پرسپولیس را دارد. او دقیقا مثل فروزان نیم فصل اول، لیگ یکی بود و حالا به صبا آمده. عمران زاده از لیگ نهم به استقلال آمد و 7 فصل برای این تیم بازی کرد.

۱    
آی اسپورت
2017-01-26 20:57:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر