فهرست
سرمربی ترکیه: ایران حریفی جدی برای ماست
سرمربی ترکیه: ایران حریفی جدی برای ماست

سرمربی ترکیه: ایران حریفی جدی برای ماست

آی اسپورت – میرچیا لوچسکیو سرمربی رومانیایی تیم ملی ترکیه مدعی است که بازی دوستانه تیمش مقابل ایران یک بازی مهم است. حرف‌های لوچسکیو نشان می دهد که او روی تیم ملی ایران مطالعه کرده و شناخت خوبی از شاگردان کی‌روش دارد. بخش‌هایی از صحبت‌های لوچسکیو را بخوانید:

  • تیم ملی ایران از زمانی که کارلوس کی‌روش پرتغالی در سال 2011 هدایتش را به‌عهده گرفته، موفق به صعود به دو جام جهانی اخیر (2014 و 2018) شده و در این راه تنها متحمل 8 شکست شده است. ایران تیمی سازمان‌یافته در زمین و قدرتمند در خط دفاعی است، ازاین‌رو آنها حریفی جدی برای ترکیه هستند.
  • برای سه بازی دوستانه‌ای که در پیش داریم (از جمله  ایران)، 13 بازیکن را به اردو دعوت کرده‌ایم که متولد سال 1994 میلادی به بعد هستند، از آن جمله می‌توان به تارکان سِربِست اشاره کرد که در تیم آستریا وین اتریش عضویت دارد. به سِربِست تبریک می‌گویم که پوشیدن پیراهن تیم ملی ترکیه را به اتریش ترجیح داد. تأکید می‌کنم که به‌دنبال استفاده از بازیکنان جوان کنار بازیکنان باتجربه هستم. اوموت بولوت نیز در این اردو حضور دارد تا تجربیاتش را با هم‌تیمی‌هایش سهیم کند. ما در بازی‌های دوستانه با تیم‌هایی که به جام جهانی راه یافته‌اند، بازی خواهیم کرد و به‌دنبال این هستیم که اسکلت تیم را در این مسیر شکل دهیم.

 

۲    
آی اسپورت
2018-05-26 18:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر