فهرست
گزارش ویژه از ورود هسلر به ایران: شبی که توماس تنمان را امضا کرد!
گزارش ویژه از ورود هسلر به ایران: شبی که توماس تنمان را امضا کرد!

گزارش ویژه از ورود هسلر به ایران: شبی که توماس تنمان را امضا کرد!

آی اسپورت- خبر کوتاه بود هسلر ستاره پیشین تیم ملی آلمان، یونتوس و کارلسروهه به مشهد می آید تا در تیم پر زرق و برق پدیده در کنار مرزبان  قرار گیرد .

ساعت دو بامداد دیشب به فرودگاه رسیدم و در بدو ورود با تعدادی از اعضای کانون هواداران تیم ملی آلمان در مشهد که نسبت به سایر نقاط از سازماندهی  و نظم بهتری برخوردار هستند روبرو شدم که انتظار رسیدن و دیدار ستاره محبوب سال های نه چندان دور خود را می کشیدند.صحبت از نمایش ها و خاطرات  هسلر بود از گل حساس  به شوروی تا ضربه استثنایی به سوئد در یورو 92 و سایر خاطرات.

اطلاعات پرواز فرودگاه ساعت ورود هواپیمای استانبول را دو و سی دقیقه بامداد اعلام کرد که در همین هنگام مرزبان، سر آسیابی و تعدادی از مسوولین  پدیده هم به فرودگاه رسیدند و از دیدن تعدادی جوان با پرچم آلمان به طور مشخصی جا خوردند و خوشحال شدند، حالا آنها در استقبال از ستاره تنها نیستند.

در این فاصله مرزبان در میان هوادارن آلمانی از هر دری سخن گفت،  از پدیده و فوتبال آلمان تا بازگشتش به کشور و  رفاقتش با هسلر و اینکه در آلمان به خاطر لهجه خاصش به او ایکه می گویند تا اینکه هواپیما نشست و مرزبان برای خوش آمد گویی به هسلر و مهاجم همراهش از بین هوادارن جدا شد و به قسمت تحویل بار و پاسپورت رفت.

بعد از مدتی انتظار و رفتن سایر مسافرین پرواز سرانجام ستاره محبوب آلمان ها با لباس اسپورت و صورتی که چندان هم اثری از  پیری در آن هویدا نبود وارد سالن انتظار و  از دیدن جوانانی با پیراهن و پرچم آلمان شگفت زده شد و بدون  توجه به خستگی پس از مقداری صحبت پرچم و پیراهن هایشان را امضا و با  یک عکس یادگاری از آنها خداحافطی کرد.

ساعت چهار صبح توماس هسلر، مرزبان و سایر همراهان با ماشین های شرکت پدیده به هتل محل اقامت هسلر رفتند تا پس از اندکی استراحت مذاکرات خود را به این امید که به نتیجه برسد آغاز کنند. چیزی که مشخص است دو طرف ماجرا تمایل زیادی به شروع همکاری داشتند. حالا هسلر فرصت دارد بیشتر با مشهد، مالکین متمول پدیده  و رستوران هایش آشنا شود، عناصریی که شاید در جلب نظر او تاثیر مثبت بگذارد.


احسان موسوی 

     
آی اسپورت
2014-05-13 18:34:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر