فهرست
بازگشت شواینی و ثبت رکوردی جدید در دی اف بی پوکال
بازگشت شواینی و ثبت رکوردی جدید در دی اف بی پوکال

بازگشت شواینی و ثبت رکوردی جدید در دی اف بی پوکال

آی اسپورت- بایرنی ها از شرایط مصدومیت باستین شواین اشتایگر در آستانه ی دیدار فینال جام حذفی مقابل بوروسیا دورتموند ابراز نگرانی کردند.
شواینی شنبه شب در آخرین دیدار لیگ مقابل اشتوتگارت از ناحیه زانوی چپ دچار مصدومیت شد تا در همان نیمه نخست جای خود را به هویبرگ جوان بدهد. 
دکتر مولر وولفارت روز گذشته از زانوی مصدوم او ام آر آی گرفت و دو روز حضور در تمرینات را برایش منع کرد تا پس از بهبودی نسبی بتواند به صورت تدریجی به تمرینات اضافه شود.
با این حال مصدومیت شواینی تنها مونیخی ها را نگران نکرده بلکه اردوی تیم ملی آلمان نیز جهت حضور در جام جهانی برزیل تحت الشعاع قرار داده است هانسی فلیک در مورد شواین اشتایگر و شرایط فیزیکی اش می گوید:" او در مسیر بهبودی قرار دارد و من فکر می کنم در دیدار آخر هفته در فینال جام حذفی حاضر باشد راهی اردوی تیم ملی شود."
آرین روبن نیز در صحبت های امیدوار کننده ای از بازگشت شواینی در فینال برلین خبر داد و گفت:" من باستی را به خوبی می شناسم او شنبه شب هر جوری که باشد در زمین خواهد بود."
البته شواین اشتایگر انگیزه ی کافی برای بازگشت به ترکیب بایرن را دارد او در صورت قهرمانی در جام حذفی، هفتمین عنوان خود در دی اف بی پوکال را جشن می گیرد که این می تواند او را به تنهایی در صدر افتخارات جام حذفی قرار دهد.
پیش از این باستین به صورت مشترک با اولیور کان با شش قهرمانی در دی اف بی پوکال در صدر پر افتخار ترین بازیکنان این جام قرار داشت.
     
آی اسپورت
2014-05-13 16:42:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر