فهرست
حسین قریب در پاسخ به اصرارها :مدیرعاملی استقلال را  نمی‌ پذیرم
حسین قریب در پاسخ به اصرارها :مدیرعاملی استقلال را نمی‌ پذیرم

حسین قریب در پاسخ به اصرارها :مدیرعاملی استقلال را نمی‌ پذیرم

آی‌اسپورت‌ ـ حسین قریب مدیرعامل سابق استقلال مهمترین گزینه مجموعه استقلال در این باشگاه است. آبی ها اگر دقت کنید در شرایط فعلی چهره شاخصی برای مدیریت ندارند و همه نگاه ها روی مهره هایی است که هیچ محبوبیتی در بین مردم ندارد.

در این بین حسین قریب تنها گزینه ای است که می‌ شود روی آن حساب کرد. مدیرعامل روزهای استقلال که بعد از جدایی از این تیم هرگز حتی سمت فوتبال هم نیامد و تنها یک بار کام اصرار مدیران وزارت ورزش برای پست وزارت فدراسیون بود در آنجا از علی کفاشیان شکست خورد اما قریب که حالا در ستاد اجرایی فرمان امام جزو مدیران مهم این مجموعه محسوب می شود در روزهای گذشته همه خواسته های یکی از اسپانسرهای احتمالی باشگاه استقلال مبنی بر حضور در پست سابقش را رد کرده است و گفته است تحت هیچ شرایطی دوباره مدیرعامل استقلال نخواهد شد. این در حالی است که مشکل انتخاب یک مدیر به جای علی فتح‌اله‌زاده از مسائل و معضلات تیمی که هدایت استقلال را برعهده خواهد گرفت.

آبی ها در این چند سال هیچ چهره شاخص مدیریتی را پرورش نداند و هرچقدر هم که فکر کنید به چهره ای که محبوب و کاربلد باشد نخواهید رسید. در این شرایط چاره چیست؟ شاید فقط صبر و اینکه ببینیم بالاخره چه کسی مدیریت مجموع استقلال را برعهده می‌ گیرد.

     
آی اسپورت
2014-05-13 17:12:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر